Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 24. Okt 2024 21:15:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2024 9:49:00 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 129
By ma celkom zaujímalo, že čo by si uviedol medzi tie nevýhody. Lebo ja som napríklad nenašiel žiadnu. Primárna funkcia je tá, aby pergola tienila, to spĺňa. Plus výhoda naklápania strešných lamiel, čím reguluješ do istej miery "teplotu", prostredie pod pergolou ale aj to napríklad, že koľko svetla budeš mať v priľahlej miestnosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2024 8:06:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 86
duflo A preco nie? Rozdiely tam isto su, nebudu vsetky firmy robit z rovnakych materialov o rovnakej sirke, vyske, hrubke. Isotra ma napriklad aj vlastnu lakovnu, co si myslim, ze je len plus. Mozu pouzivat ine laky a tak dalej. Rozdiely tam su samozrejme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 13. Jún 2024 8:55:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 90
struhlik Ano mas pravdu v tomto, ja som si to aj takto blizsie porovnaval. Pretoze aj ked si das spravit cenovu ponuku, tak nemas to tam az do takych detailov rozpisane. Akoze zase dobre, ze mas kazdu polozku zvlast. Toto by som napriklad ocenil taky blizsi rozpis rovno pri produktoch.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 14. Jún 2024 9:06:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
Akože čo ale myslíš tým bližším popisom? Základné rozmery, orientácia, výsuv, nosnosť, odolnosť, záruka, farebné prevedenia... To len narýchlo, čo mi napadlo, je toho viacej, ale z hlavy neviem teraz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 17. Jún 2024 8:35:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 84
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Toto vsetko ale byva uvedene... Ci nieco ine tym chces povedat?... Pri pergole asi take zakladne informacie... A na vsetko ine sa da v pohode opytat... Jasne, ze k popisu produktu na stranke nebudu teraz davat vsetky informacie z technickych listov, manualov a podobne... Ale zvykne to byt tak, ze si to vies zvlast stiahnut...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt