Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 7:54:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 393 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 40  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 08. Jún 2023 7:52:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Už keď staviam dom z tehly, tak by som trval na tom, aby aj tá garáž bola z nej postavená. Neviem, nemám z toho dobrý pocit, že jedno by malo byť také a druhé onaké. Aj keď akože vo finále po vizuálnej stránke je to asi za jedno, tam potom záleží, ako sa omietne atď. Ale ten pocit, že viem, že to nie je tehla, ten by tam ostal :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Jún 2023 7:30:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
monty ked uz dom takyto, tak aj vsetko ostatne. ako to aj cyclon napisal. to si asi najbeznejsie rozmery teraz vymenoval sa mi vidi. my sme 38 zateplenu, takze potom dodatocne zateplenie sa uz konat ziadne nemuselo. isiel som na istotu proste. dobre parametre, dobre hodnotenia, aj predajca ju odporucil a mozem teda povedat, ze to bola dobra volba.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Jún 2023 8:36:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Takze ste potom stavbu len omietali? Aj je citit, ze si dom drzi teplo, ked nie je na stavbe ten polystyren? Bolo to aj drahsie riesenie take tehly?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2023 10:41:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Vsak co ine, staci len omietku natiahnut na fasadu, co ine by sa tam malo este robit. Vsak ako je na tebe co sa tam rozhodnes dat. Ci budes robit nejaku odvetravanu fasadu alebo tam davat plechy, to uz je akoze jedno potom. Ci dom drzi teplo, to asi zistis, ked v nom bude byvat :D Ale vsak ono polystyren tam je, uz priamo v tych tehlach ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2023 8:50:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
musi sa tam davat aj ta fasada nejaka? akoze nejaka omietka? nestaci postavit len z tehal a nechat to tak? lebo ja som si to tak predstavovala, ze by sa to spravilo :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 15. Jún 2023 10:48:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
No pockaj, pockaj. Akoze na dom, ci kam? Jasne, ze sa dava fasada, akoze vidis aj len omietnute domy napriklad, ze cakaju, kym sa dokoncia, ale tak to je kvoli financiam, ze proste nejde vsetko hned. Ale ze by niekto nehaval len tak holu tehlu, tak to ee. Nie je to proste ok pre tu stavbu. Ale ak myslis nejaky altanok alebo co, len take cosi, tak to si ludia zvyknu aj len take hole nechat, to uz zase je o tom, ze aby sa to hodilo a pacilo, nie aby to splnalo nejake kriteria a podmienky, ktore musi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Jún 2023 8:49:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
nieee dom, co si, to by sme tak isto nenechavali. ten uz mame postaveny dlhsie, na tom uz netreba nic robit chvalabohu. teraz som mala na mysli altanok. som to zabudla asi spomenut. uz davnejsie som sa pytala, len sme sa do toho este neodhodlali stale.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Jún 2023 8:56:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
llubiha to by bolo pekne, uplne si to tak viem predstavit. este nejake kvety vysadit okolo alebo tam dat do tych zavesnych kvetinacov. podla mna by to super vyzeralo. ale po tej technickej stranke zase moc neporadim, to ma mrzi. ale isto potom daj foto, ked to budete mat hotove.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Jún 2023 10:35:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
llubiha a ten altanok mate v plane stavat nejak svojpomocne alebo ako to mate premyslene? aj my uz dlhsiu dobu nad niecim podobnym premyslama, ale odkladame to vkuse.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Jún 2023 8:59:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 14. Mar 2019 13:24:47
Príspevky: 25
mam taku prestavu, ze sami si to spravime. vsak to zase nie je take narocne ako dom postavit a ani tolko roboty s tym nebude. aspon si to tak predstavujem. len muz vsetko nechava na mna, tak to je jedine to, co dlho trva, kym ja dojdem na to, co treba. pozerala som heluz, ze odtial by sme mohli objednat tehli a aj tu maltu, ale tak dam si poradit kludne. no filka, to presne viem, o com hovoris, uz sa to tiez uz taha hadam aj treti rok. karin foto dam, lebo bohvie kedy to bude vsetko hotove cele.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 393 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 40  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt