Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 7:23:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 393 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 40  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2023 11:26:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Tak to mas ako aj pri dome. Ked postavis kvalitny murovany dom z tehly, tak nemusis riesit, ci nebude nejaka kritiny nahodou moc vahovo narocna pre stavbu. To ako tie keramicky alebo ake to domy, co nic nevydrzia, tam sa clovek pomaly boji aj plechy dat na strechu, aby sa s tym nic nestavalo. Nerozumiem, preco niekto taky dom da stavat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2023 8:34:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
ti poviem preco, lebo sa objavi na trhu nieco nove, tak sa najde skupinka nadsencov, co musia vsetko mat a vsetko vyskusat. a potom su tu ostatni, takzvani klasici, ktori ostavaju verni obycajnym murovanym domov. radsej budem mat obycajny staromodny tehlovy dom, ale budem mat istotu, ze bude stat aj sto rokov a nie, ze sa mi nejaky keramicky zacne po par rokoch byvania rozpadat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2023 12:52:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
A tak to zas nie je o staromodnosti. Ved aj tie tehly su v tejto dobe uz vseliake. Uz to nie su len klasicke tehly, ako kedysi, ze jedna na vyber a hotovo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Júl 2023 8:05:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
to som nepovedal, ze by to bolo nieco zle. staromodny som myslel skor tak, ze to je uz dlho zauzivane. a praveze v tomto pripade dobre, ze sa to oplati. ano, teraz su tie tehly aj inaksie, ako boli kedysi. chcel by som povedat, ze lepsie, ale to dost zalezi od toho, od akeho vyrobcu ich budes kupovat. mne sa asi tak najlepsie heluz tehly pozdavaju.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Júl 2023 7:37:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Ale práve preto máš istotu, že ti to vydrží, no nie? Tehla je podľa mňa garancia kvalita. Áno, záleží aj aká tehla konkrétne, ale keby to mám tak všeobecne povedať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2023 8:15:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
svojim sposobom ano, ale tiez treba vyberat z tych tehal. na pohlad vyzeraju rovnako, ale to je tak vsetko. niektore su tvrde, ze ked potrebujes robit drazky, tak to je makacka. pri inych to ide jednoduchsie. u niektorych vyrobcov moc nesedia tie uvadzane rozmery, ze su tam niekolko mm rozdiely, co tiez nie je bohvieco, lebo tak pocitas s niecim uz dopredu. toto su asi take malickosti, ale tak pri robote to tiez zavazi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2023 10:01:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
Ako tak tieto malickosti, co si spominal, by ma akoze len tak asi nenapadli. Je potom fajn si najst napriklad takeho predajcu, ktory ti vie vsetky tieto rozdiely nejak odprezentovat?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2023 8:54:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
kludne ano, ak si to nevies sam dohladat, alebo sa ti zda byt toho prilis, ze sa v tom nie dobre uz orientuje, tak toto je cesta. riesit to s niekym povolanejsim, to by som kludne odporucil. ty ako potencialny zakaznik, alebo priamo zakaznik, tym mozes predsa len ziskat. trochu odbornosti nezaskodi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2023 13:03:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
Ved to je jasne. Tak ono sa da co to vygooglit, no ja mam napriklad radsej, ak mi to niekto priamo vysvetli, uzkaze pripadne rozdiely a podobne. Ak je predajca sikovny, tak ziskaju na tom obaja :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 18. Júl 2023 7:36:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Persk to mas pravdu, vsak ono nie je na skodu si nechat v takychto veciach poradit. Jasne, ze mas aj projektanta a toto vsetko, ale tak toto je situacia, kedy viacej nazorov nie je na skodu. Lepsie si vies potom z toho nieco vybrat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 393 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 40  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt