Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:33:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 375 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 9:40:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
skusal som to najst, ale cenu som nejak nenasiel, akurat je to casovo obmedzene teda, ze ako dlho by u teba boli. objednavas si vlastne ludi na nejakych pat hodin, alebo ako to bolo pisane. myslim si, ze cena sa bude odvijat aj od toho, ci si nieco u nich objednaval a kolko si toho objednaval atd.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 12:00:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Metiro tak napriklad popri tych vsetkych sluzbach, co poskytuju si vies aj naradie napriklad zapozicat. Cize ono fakt vies cely dom s nimi postavit, ze nemusis riesit ziadne dalsie firmy. Toto je podla dost fajn, lebo je to take cele zohrate tym padom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 12. Mar 2023 17:53:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
naradie? to ako fakt, heh tak s tym som sa okrem teda priamo nejakych pozicovni teda nestretol, tak to je potom fajn,najdem niekde aj nejaky cennik?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 9:31:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Pezinok
Co sa tohto tyka, tak u nas sa najde tolko naradia, ze ho aj rozdavat mozem zacat. Ale verim tomu, ze pre niekoho je to dost napomocne, ked si vie takto aj naradie zapocitat. Netreba zbytocne teda kupovat, len sa pozicia a potom vrati a je tam istota, ze bude mat vsetko potrebne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 14:35:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 62
Bydlisko: Trenčín
Keď más svoje je to fajn, ale zas keď ešte len staviaš, človek toho moc nemá a v celku si tak asi vieš aj odľahčiť výdavky, že to nemusíš hneď proste kupovať a len si to takto prenajmeš a potom si časom pokúpiš, čo ti bude treba. Inak cenovo je to ako s tým prenájmom?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 9:08:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
ideálne je si to pozrieť asi priamo na webe, že koľko to u nich tak vyjde. toto som našiel, skús tuto popozerať https://www.heluz.sk/sk/pozicovna-pomocok tam je to aj bližšie rozpísané, že čo a ako treba, ako to chodí. ale presne toto si aj ja myslím, čo aj tam píšu, že niektoré tie veci využiješ proste len raz pri stavbe, tak je zbytočné kupovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 11:47:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Tie zalohy, co treba zaplatit sa mi na prvy dojem nejake vysoke zdali byt nejak vysoke. Ale ked si zoberiem, ze kolko by to stalo, keby to treba vsetko kupovat a potom by to doma len stalo a asi sa viackrat. A aj tak sa ti ta zaloha zasle naspat po vrateni pomocok.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 9:51:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
s tym treba pocitat, ze treba nieco dopredu zaplatit. vsak to nikto ti zase nezapozicia nejake naradie len na pekne slovo, takze tomuto uplne rozumiem. to ako rychlo spravis a kolko budes v konecnom vysledku za to aj platit, tak to je len na tvojej sikovnosti, ci to budu styri dni alebo dva tyzdne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 12:32:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
romko som si otvoril ten odkaz, co si pridal a pozeram, ze oni akoze omnoho viacej sluzieb takto vedia zabezpecit. to akoze nie je na skodu. ved to vlastne takto ked si teda vyberies prave tuto spolocnost ako dodavatela, tak vies pomaly celu stavbu s nimi zrealizovat. vsetky material, aj klasicke aj zateplene tehly, dokonca aj nejake akusticke som nasiel, preklady, kominy, kadeco. plus k tomu tie sluzby roznorode, pomocky. je tam toho hodne, ked mam pravdu povedat, som ani nevedel, ze sa to takto da riesit vsetko pokope.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 13:40:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
toto som ja napriklad vobec netusil, ze ponukaju aj taketo veci, som si fakt myslel, ze sa venuju teda priamo len tehlam a takym veciam. to by fakt vedeli potom co sa tyka materialu na stavbu nachystat vsetko na jeden raz a vybavene


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 375 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt