Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 9:48:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 393 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 19:34:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
A ak si das taký preklad ale k žalúziám alebo teda k tieneniu sa nedostaneš, tak nevadí, že budú takéto preklady? Ono sa to akože dá nejak rozobrať?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2023 7:39:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
nevadí to absolútne, keby si tam dávala takéto nazvime to predpripravené preklady. tak proste tam nebudú obyčajné, ale takéto, nevadí a neškodí to ničomu. tak ak by si nedávala to tienenie, tak nemáš prečo preklady rozoberať ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2023 12:55:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
Ahaaa tak vieš ako nevyznám sa moc do toho, len no také tienenie sa mi v celku páči , tak som chcela vedieť ako to vlastne je a či je treba na niečo myslieť aj tak nejak dopredu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2023 13:16:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Ak by si chcela mat ten system schovany, tak ano je lepsie na to mysliet dopredu, lebo potom sa moze stat, ze ten kaslik, kde su lamely schovane bude musiet mat zvonka na fasade


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 7:24:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Molly to je úplne v pohode, však na to slúžia diskusie, aby sa človek aj niečo nové dozvedel a naučil, takže sa smelo pýtaj. Isto v tom nie si sama, pre koho sú takéto preklady napríklad novinky. Je pravda, že skôr asi ľudia dávajú také klasické iba. Ale majú tieto niečo do seba, uľahčí to dosť potom ďalšie stavebné práce a úpravy. Ak ťa to viacej zaujíma, tak tuto https://www.heluz.sk/sk/vyrobek/preklad ... 5-x-1500-1 máš rozpísané také výhody, že prečo sa oplatí práve tento typ prekladu, odhliadnuc teraz od toho, že sa využije aj pri tom externom tienení.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 13:33:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
No idem si to otvoriť teda. ďakujem za link. Ja zas premýšľam tak, vieš ako neviem, či budú okamžite peniaze na to tienenie, ale tak chceli by sme si raz aj to dať spraviť. No a nechcela by som, aby sme prišli na to, že kvôli niečomu sa to už proste nedá. Ukážem to rovno aj drahému


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Mar 2023 10:52:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Úplne rozumiem, nedá sa proste hneď všetko, keď sa človek nechce neviem ako zadĺžiť. Nie je to proste lacná záležitosť, keď sa pustíš do stavby domu, ale zase za ten komfort a pohodlie po ďalšie roky to stojí. Dom už máš proste do konca života a ešte poslúži aj ďalším generáciám. Samozrejme, nie je dom ako dom, ale keď staviate z tehly, tak to má dosť dobré predpoklady, aby to takto bolo. Ukazovala si tie preklady? Čo ti drahý povedal? Ak sa rozhodnete v budúcnosti pre tienenie, tak je to dobrá voľba a ak nie, tak sa nič s tými prekladmi neudeje, keby sa s nimi nepracovalo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 29. Mar 2023 16:18:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
Hej hej ukazovala a jak ma pochválil, heh. Teoreticky pozeral práve tehly toho výrobcu, takže sme sa v celku aj trafili. Taká rada som bola. Veď práve, ako niektoré veci sa ťažko menia a preto si myslím, že je fajn myslieť dopredu pokiaľ sa dá a potom sa ostatok dorieši


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 7:53:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
čiže budete aj od nich objednavať? či tak ďaleko ste sa zatiaľ ešte nedostali?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 8:24:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 15. Okt 2018 14:17:22
Príspevky: 28
molly: to idete normálne akože stavať dom a len takto si sami doma vyberáte, že z čoho? to sa takto môže? ja som si myslela, že to potrebuješ na to mať všetky oficiality a že to máš nejak dané, aké materiály máš použiť. že proste dostaneš zoznam, veľmi obrazne povedané, s tým ideš k predajcovi a len spravíš objednávku.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 393 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt