Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 2:26:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 05. Máj 2021 12:58:10 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
Filka a on ma od nich dom? Ja riesim krov pre sestru, svagor je prec, tak to musim vyriesit ja a oni su jedna z moznosti


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Máj 2021 11:37:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Cwaldo, len treba si zistit aj to, ze ako dlho je na trhu firma, kolko sa tomu venuju a prides na to, ze co je najlepsia moznost.
Na koho sa oplati spolahnut, predsa len pri krove je odbornost a prakticke skusenosti zaklad, od toho sa odvija vsetko.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Máj 2021 15:02:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
cwaldo píše:
Filka a on ma od nich dom? Ja riesim krov pre sestru, svagor je prec, tak to musim vyriesit ja a oni su jedna z moznosti


On má krov a hovorí, že počas stavby sa stretol naozaj s kadejakým jednaním, ale že oni boli veľmi ústretový, korektný. On si ich najprv poriadne preklepol odkedy sú na trhu, aké majú meno na nete vieš zistiť všetko možné. Ale, že tam majú odborníkov


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Máj 2021 7:23:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
julchio: môžeš mi nejaké takéto info aj napísať prosím ťa?...nech to nemusím hľadať, že jak dlho sa tomuto už venujú a aké drevo používajú a takéto praktické veci?...
cwaldo: len to opatrne aby na teba nebolo zle keby niečo...vieš ako to chodí keď rozhoduješ za niekoho iného toto ja by som teda nejako odvahu nemal...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Máj 2021 11:01:35 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Carol Kontrakting je na trhu, čo som zisťoval cca 30 rokov, takže to samé za seba už o niečom hovorí 8-)
Drevo ak myslíš na krov, tak používajú kvalitné smrekové rezivo, dokonca si ako jediný výrobca drevo aj hrúbkujú aby splnili prísne požiadavky.
Takže to je fakt, že vedia, čo robia a z môjho pohľadu to robia dobre. Ale ono najlepšie je samozrejme keď niečo chceš vybavovať priamo sa na firmu nakontaktovať a s nimi si poriešiť veci. Poradiť sa, oni ti odporučia, čo by bolo dobré a všetko okolo toho.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Máj 2021 12:15:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Oni maju niekde akoze pobocku, kde sa mozes dohodnut, stretnut s nimi a tak?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Máj 2021 15:27:01 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
Nie vsetko s nimi konzultujem a oni maju posledne slovo, len on nema kedy to riesit, tak poprosil mna. A ja sa aspon niecomu novemu naucím. Mozem sa opytat ci riesia aj rovne strechy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 20. Máj 2021 8:35:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Júl 2017 10:16:52
Príspevky: 33
Bydlisko: Trenčín
cwaldo tak to je jasne, ze maju posledne slovo, len chapes ako to asi myslel, ja tiez trpnem a to si riesim veci len pre seba, predsa len kazdy mame uplne ine preferencie na com staviame, co je pre nas to podstatne ;)
myslis dom s rovnou strechou alebo cisto len strechu s krovom?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Máj 2021 8:14:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...vsetko je to o dohode...najlepsie je z mojho pohladu sa informovat priamo u firmy, ktora chcem aby mi nieco robila...lebo oni ti povedia svoj postoj k tomu a aspon vies na co sa mas pripravit, co si mas zabezpecit a ako co oni robia...ale tak kamiliak chce im pomoct, ja to kvitujem, neviem si predstavit keby moj muz je niekde vonku a zeby som ja mala v tomto smere rozhodovat a zistovat sama, ved to by som sa asi zblaznila...uz je tolko firiem, tolko moznosti a nie je jednoduche si to vsetko ocekovat...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Máj 2021 11:36:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Carol vyssie to uz zaznelo, ze ako je to s tou firmou, o ktorej som ti pisal. Tak nie je to malo, predsa len su to desiatky rokov co su na trhu a co vedia ako funguje, ako co je nutne spravit aby to spolu akoby ladilo nech nie su problemy.
Montovany dom musi byt kvalitne postaveny a vtedy nie je problem s nicim, vtedy je to ozaj porovnatelne aj zivotnostou s murovanym domom, takze asi tak ;-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt