Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 7:30:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 890 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 12. Jún 2023 8:31:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
A dali ste si ho dokoncit na kluc, alebo ste zvolili variantu holodomu? Zaujimalo by ma, ci ste si napriklad vedeli povedat, ze by ste chceli taku dlazbu, parkety, jedno s druhym a vy ste potom riesili uz len nabytok napriklad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2023 9:16:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 37
Bydlisko: Bratislava
ty si vieš dohodnúť všetko, čo chceš, čo potrebuješ, teda samozrejme je to o tom, že aká firma dom stavia, ale ja osobne, čo mám skúsenosť, keď sme si dom dali postaviť, tak všetko si môžeš povedať, proste čo chceš si povieš, čo a ako a oni podľa toho sa zariadia, veď staviaš ty dom, ty si to platíš a ty v ňom budeš bývať, tak je prirodzené, že do toho budeš aj rozprávať ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2023 11:37:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Je to tak ako pises...My sme si vela veci dohadovali podla nasej predstavy...Ale je fakt, ze castokrat sme mali aj o niektorych veciach skreslenu predstavu a vtedy nam pomohlo, ze architekt sa vyzna, ze sa orientuje v takychto veciach a vie nam poradit...Ze vie nam vysvetlit co a ako...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2023 7:49:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
toto je pravda, to som aj ja ocenil, najmä čo sa týka rozloženia a veľkostí izieb, lebo to nemáš reálnu predstavu, teda aspoň osobne som si to nevedel predstaviť, že podľa rozmerov, že čo všetko by sa napríklad do detskej mohlo zmestiť. Preto keď sme v Kontraktingu sedeli a venovali sa týmto veciam, tak nám pomohol pohľad a skúsenosti proste človeka z fachu. Ktorý sa rozumie.

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2023 11:21:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 74
nie je napriklad taka moznost, ze ist sa pozriet na nejaky rozostavany alebo postaveny dom? tym predsa tiez ziskas lepsiu predstavu, ako to vlastne vyzera a ked to uvidis vo vystavbe, aspon vies, co ta bude cakat, ked sa rozhodnes s nimi stavat.

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 15. Jún 2023 9:06:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
to by mohlo byt zaujimave inak. mna by to celkom zaujimave vidiet. lebo tak ja si napriklad neviem predstavit, ze co za drevo sa to tam vlastne pouziva. jedine co mi napadne su take tie gulatiny alebo ako sa to vola, co sa take chatky aj stavaju, ak viete, co myslim.

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Jún 2023 9:42:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Adelkana, ale toto co ty pises to su skor zruby a taketo, montovane drevodomy, to je o niecom inom. To ti postavia stlpikovu konstrukciu a potom stavaju dom. Tie zruby ono uz vidis, ze to je drevo, ale pri montovanom drevodome, to na pohlad castokrat nemas ani odhad, ze je to drevodom. Lebo na pohlad vyzera ako vsetky ine domy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Jún 2023 11:39:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
jaj tak, to su zruby teda. a to sa nepocita, ze je to tiez akoze drevodom? a co to je teda vlastne ten drevodom zac, ked nevidim, ze mam dreveny dom? :D

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Jún 2023 7:04:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 60
myslim, ze by bolo asi lepsie pozriet si nejake obrazky alebo fotky, aby si vedela, ako to vlastne vyzera, aky je tam ten stavebny postup. ono pri vela domoch by si v konecnom vysledku nepovedala, ze su postavene prave z toho, z coho su.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Jún 2023 8:56:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 10. Okt 2016 15:57:18
Príspevky: 17
Adelkana výhody v montovanom drevodome sú napríklad v tom, že ho máš postavený rýchlo, že ten dom dýcha, že sa lepšie vysporiada napríklad s vlhkosťou, že nie je problém s plesňami a takéto veci.
Preto je dobré mať drevodom a vôbec nejde o to, či to vidieť na pohľad, či ee ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 890 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt