Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:06:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 14:37:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Vavriro teraz tuto aha nado mnou bude ten komentár, chalanisko spomína, že 23 rokov to je, tak to si nebol ďaleko s tým odhadom. Vieš čo, ako som spomínal, že pôjdem k predajcovi. Tak som narazil na takého v pohode týpka, že mi všetko aj povysvetľoval aj povedal, že ak bolo niečo u niektoré predajcu zlé, že zase naopak u nich je to v poriadku, aby som si to tak vedel porovnať. Takže zhrnutie, krytina je objednaná a čaká sa na dodanie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 9:28:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
vavriro som tu dlhsie nebol, tak som stratil prehlad, ze ako si na tom s tou krytinou, ci tam bola dodrzana ta dodacia doba, co sme sa o nej bavili a ci to uz mas hotove. vies, nejake take aktualne info len v skratke.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 10:45:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Norci22 co sa tyka dodacej doby, tak ta sa pomalicky vracia do normalu. Uz ked som objednaval, tak mi bolo povedane, ze to nie je uz tak posunute ako bolo predtym. Takze ja cakam, ze buduci tyzden by to mohlo vsetko dorazit a moze sa ist na to. Vsak najvyssi cas si myslim, aby sa to porobilo. Pri tomto modely nebolo na vyber z nejakeho velkeho mnozstva farieb, ale to vobec nevadilo, lebo tam bolo to, co sme chceli. Je tam cierna, tmavo seda a antracitova. My sme brali tu tmavu sedu, taky stred medzi nimi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 17:19:42 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
tonak u koho si prosím ťa objednával krytinu? novú strechu nepotrebujem, ale robil som taký prístrešok na autá a škridlu tam dávať nechcem a lexan už zďaleka nie. táto plechová krytina by tam bola taká ideálna a šupol by som ju vo farbe strechy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 11:42:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 63
Len taká otázočka. Pri montovaných domoch treba nejak prihliadať na nosnosť strešnej krytiny, ktorá sa bude dávať? Akože netýka sa to priamo mňa, ja už bývam a všetko mi vyhovuje, čo sa týka našej strechy. Ale mali sme takú debatu s kolegom, ktorý by chcel stavať a fakt si nie som istý, ktorý z nás má v tomto pravdu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 12:46:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Vavriro chcem ti len oznamit, ze krytinu mam uspesne doma nahodenu na streche... Vsetko islo ako po masle musim uznat... Ozaj sa vyplati asi tato plechova viacej ako skridla uz len kvoli tej manipulacii... To aj robota ide potom rychlejsie... Tak ja len tolko, ze ked si to so mnou preberal od zaciatku, aby si vedel, ako to so mnou dopadlo...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 9:08:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Tonomiro a strechu máš na dome akú teda? Reku ak plechovú, tak ani nevymýšľaj a daj tam to isté. Načo hľadať niečo iné. Dopredu som si pozisťoval a popýtal sa, kým som išiel k predajcovi a podľa tohto môjho prieskumu som sa rozhodol pre Ruukki. Istotne budeš poznať si myslím, keď už si niekedy riešil strechu. Ja teraz už len čakám na dodanie a potom sa uvidí, aké bude počasie a podľa toho sa začne robiť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 11:49:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Kliossi myslim si, ze ano. Ale podstatna informacia je aj to, ze o aky montovany dom ide? Drevodom, keramicky, kontajnerovy alebo nieco dalsie? Inak firma, ktory dom stavia by mala mat dost dobry prehlad o tom, aka krytina by sa tam hodila. Akoze nemyslim, ze vizualne, ale tak celkovo vahou, vlastnostami a tak dalej. Ale aby som bol teda k veci, tak plechova krytina by bola podla mna okej. Je lahsia ako skridla, o tom niet pochyb, cize z tohto hladiska je to lepsia volba.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 8:01:14 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
tonak no práveže nie, preto aj vymýšľam, jasné, že inak by som sa ani na to nepýtal a dal tam presne aj to isté, aby to bolo v jedno tóne, v jednej farbe a pôsobilo to ako celok. takto mi teraz ostáva len nájsť niečo, čo by tam najlepšie hodilo. pozriem si to, či tam nájdem u nich nejaký model, čo by mi zapasoval do tejto mojej predstavy. dodanie je tam aké? teda aspoň ako tebe povedali, lebo si myslím, že v našich prípadoch sa to môže aj mierne odlišovať, keď ja potrebujem len čisto ten jeden kus plechu, žiadne odkvapové systémy a tieto ďalšie veci.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Dec 2021 9:06:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 63
Mayky toto presne o keramický, pre mňa je to celkom novinka, ešte som sa s tým nejak nestretol, nevidel som, že ako sa to stavia, ale ževraj sú to len nejaké panely, čo sa montujú dokopy. Takže to si myslím, že po vizuálnej stránke je asi jedno, čo by bolo na streche, že sa to dá zladiť. Takže myslíš, že skôr tá plechová v tomto prípade, áno? Dobre dobre, lebo tiež som hovoril, že toto by bola asi lepšia voľba.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt