Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:48:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 05. Jan 2022 10:39:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
tomomiro u nas sa davala plechova krytina na dvojgaraza a to bolo hotove behom dna. takze co sa tyka normalne domu, tak tam to mozu tie dva dni kludne vzhladom na to, ze je to vacsia plocha a mozu tam byt aj nejake nerovnosti v uvodzovkach. teda akoze v porovnani s tou mojou garazou, kde nie su nejake kominy, okna alebo podobne zalezitosti.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 9:31:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
erdzi to zhanas len nejaky maly format? naco to ides davat vlastne?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 13:45:34 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Duflo to len na pristresok potrebujeme, co auto bude stavat pod nim. Teda to auto tam uz stoji, ale treba vymysliet nejaku striesku. Viem ze byva taka ta priesvitna strieska, neviem ci je to lexan laxan alebo take nieco. Ale to sa mi moc nepozdava. Preto by som chcela normalnu krytinu tam dat.
Burak vela toho netreba, to ozaj cisto len tak, aby na auto neprsalo, nesnezilo. Ved budeme musiet uz ist. Sama nechcem lebo vsak nevyznam sa tolko v tom. Len nie a nie sa k tomu donutit. A pritom to bude isto zalezitost par minut.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 12:50:36 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Tomomiro zalezi samozrejme aj od toho, ze kto tu strechu bude robit vsakze. Pokial nejaky amater, co s tym doteraz nerobil, tak sa to moze pretiahnut o nejaky den. Viacej si nemyslim, lebo fakt to nie je nic narocne, co som pozeral ako sa to robi. Ale ked sa to necha na strecharov, tak to je bez starosti a aj rychlejsie. Hej no, to je taka vyhoda plechovej krytina. Aj ta manipulacia a aj hmotnost v porovnani s inymi druhmi.
Majcich ak nebude nic sa nedeje, len mi tak napadlo, ze by som si to aj celkom rad pozrel, ked uz sa tu tolko povedalo o tej streche.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 9:49:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
zdravim vas. otazka ohladne plechovej krytiny, ktora ano, ktora nie a preco. aby som bol aspon o nieco konkretnejsi, tak taky normalny rovny plech. ziadne vlnky a podobne zalezitosti, co pripominaju skridlu. proste cim jednoduchsie, tym lepsie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 13:54:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
tomomiro skúsenosť myslíš tak, že sám si si dával krytinu na strechu? či s tým pracuješ aj nejak vo väčšom? reku to by si bol aj dobrý poradca pri výbere takejto plechovej krytiny potom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2022 7:49:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Deden to si myslel tak, ze by si chcel poradit rovno nejaku spolocnost, co vyraba krytinu, alebo hladas predajcu, ci nejake odporucania a skusenosti? Ono ich je na vyber viacero a neviem, co je pre teba rozhodujuce pri vybere. Ci si sa zameral len na ten vzhlad, aby to splnalo tuto podmienku?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2022 12:34:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
Vzhlad je sice dolezity, no mna by pri takejto streche skor zaujimala povrchova uprava a podobne veci. Aj mas nejaku uz vytipovanu alebo nie

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 12:52:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
u mna napriklad zavazila aj dlzka zaruky. proste firma mala viacere balicky, tak som si vybral taku, aku som uznal za vhodne a navyse som u nich kupil vsetko na komplet, takze som nemusel nic viac zhanat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 13:02:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
erdzi co hovoris tu priesvitnu, tak to bude ten lexan. mne sa na nom moc nepozdavaju tie komorky. tam sa ti moze hocico dostat, hmyz sa ti tam moze usalasit a hlavne co sa tyka uv ziarenia, tak to sa casom poznaci na nom, nech si hovori predajca co chce. keby je rozhodnutie na mne, tak by som isiel do tej plechovej krytiny. aj co sa tyka financii, tak to bude prijatelne, vsak tam nepotrebujes toho tolko ako na strechu. to mas aj bez starosti, lebo aj po rokoch to vyzera rovnako.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt