Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 18:49:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 9:33:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Mayky ono ani nie, že dá sa povedať, je to tak. Keď sa vyberie dobrá krytina a spravia ju dobrí strechári, tak je to vlastne na celý život. To hovoria aj tie záruky, čo sa poskytujú. Ono keď ti niekto dáva záruku na strechu 50 rokov, tak tam už asi sa čaká, že bude počas celej doby táto jedna krytina vyhovujúca. Teraz dá sa povedať, že som to čerstvo riešil, tak som si aj pozisťoval, že čo je dobré sledovať pri výbere a podobne. Jasné teda, že sa prihliadalo aj na to, ako vyzerá, akej je farby, nehovorím, že to dôležité nie je, ale tak primárne sú to iné parametre.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 12:59:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 70
Takze si voli tiez plechovu strechu... A priamo na dom alebo garaz altanok?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 12:29:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Keď píšeš o tej záruke, tak mám pocit, že asi máme toto istého výrobcu :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 11:58:26 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Renilo ja by som potrebovala kupit na pristresok kupit krytinu. Chcem tuto plechovu, co aj spominate, len teda neviem, ze ci to treba akoze na objednavku alebo priamo sa da aj tak zakupit, ze pridem do predajne a uz odchadzam s nou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 15:25:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Ak ti môžem odpovedať aj ja, tak mi sme si ju museli objednávať, ale dodanie bolo tuším do 9 dní, takže to bolo úplne v pohode


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 11:36:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Erdzi ak by mal predajca niečo skladom, tak vieš rovno odísť aj s krytinou. Možno sa ti to podarí takto vybaviť. Ale ako hovorí Lokma, tak to dodanie tam nie je nejaké dlhé. Pozeral som si už dávnejšie Ruukki a zisťoval tak všeobecne viacej o tejto plechovej krytine. Tak to dodanie je tak okolo toho týždňa až dvoch. Zavtedy si vieš aspoň všetko doma pripraviť, že keď dorazí krytina, tak sa už len uloží.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 12:02:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
My mame od nich celu strechu na dome. Volili sme aj z toho dovodu, ze tato plechova krytina je lahsia ako skridla napriklad, o tom niet pochyb. Je tam keramicky strop, nechceli sme to zbytocne pretazovat, takze toto bola vyborna volba. Myslim, ze na ten pristresok by to bolo dobre riesenie z rovnakeho dovodu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 19:01:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
ono je to super volba napriklad aj pri montovanych domoch hlavne teda kvoli tej zatazi co sa hmotnosti tyka. ako si aj pisal, na pristresok by som ine ako plech ani nevolil, kedze vacsina pristreskov a zahradnych domkov je drevenych, takato ulava sa zide


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 7:46:16 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
ono to vlastne svokrovci chcú, len keď som sa na to pýtal, tak som to vzal na seba, lebo nechcelo sa mi to akurát nejak rozpisovať. len rozmýšľam, že v ich prípade by bolo asi lepšie ich vziať k predajcovi, že nech si tam niečo vyberú, čo sa im bude páčiť. ale zase nechcem, aby vybrali nejakého povedzme to tak, že nie bohvieakého výrobcu. tak rozmýšľam tak spraviť, že tuto čo cyclon tuším spomínal spoločnosť, tá sa mi javí taká fajn podľa odporúčaní a skúseností, čo som sa dočítal. že by som teda ja vybral spoločnosť a oni si ten vzor krytiny už podľa seba. hádam sa mi ich podarí presvedčiť. a myslíte, že na ten prístrešok sa môže dať ktorákoľvek z nich?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 13. Feb 2022 20:07:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 57
Podla mna tak ak to spravis, bude to najlepsie. Predsa len oni nebudu mat taky sajn o kvalite a podobnych veciach a ty sa tomu budes asi viacej rozumiet a oni nech si teda len vyberu farbu a vzor krytiny. Tak aj budes vediet, ze si im odporucil to najlepsie, aby s tym do buducnosti nemali nejake patalie


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt