Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 11:32:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 08. Aug 2022 11:03:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Toto by inak aj mňa zaujímalo, lebo tak nie všetky domy majú tie zábrany. Tak že podľa čoho sa to určuje, či sú na to nejaké podmienky stanovené, napríklad, že pri nejakom sklone áno, pri nejakom už nie. Alebo je to z hľadiska z bezpečnosti. Ale keď je na výber, tak by som ich dal, nesneží u nás síce často, ale keď už, tak ľúbi napadať riadne odrazu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 7:38:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Kozo ono zase tie zabrany cenu o tolko nenavysia. Nemusis ich davat ani takto, ze sa budu tiahnut po celom obvode, kadejako som to uz videl porobene. Myslim, ze to bude asi skor individualne, ale tak pri streche s takymto sklonom ako je na foto sa to pyta si myslim. Kde su tie nizke sest stupnove sklony, tak tam by som to silou pomocou nedaval. Ale tak o takychto veciach ti najlepsie povie architekt, projektant, pripadne predajca krytiny, ten by mal mat tiez kopec skusenosti s takymito vecami.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 8:58:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
... nám to takto poradil jeden pán, čo mi pomáhal riešiť krytinu. aj ohľadne toho, že aká by tam bola vhodná, aká nie, aj či treba zábrany a takéto veci, to mi všetko on poradil. sám by som nevedel, to priznávam. ale zas keď som potom išiel do predajne, tak predajca tiež vedel, že čo a ako. čiže aj toto je možnosť, však oni nie len predávajú ale aj poskytujú také poradenstvo dá sa povedať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 11:05:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Čítal som aj také, že by sa mala sledovať hrúbka a prevedenie toho plechu, lebo tak od toho sa odvíja potom aj životnosť a napríklad aj to, že aká bude tá krytina hlučná v daždi alebo pri vetre. Je toho dosť, na čo si treba dať pozor. Ale zase keď dobre vyberieš, tak potom máš na dlhé roky pokoj.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 12:43:04 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Kdeže to mám nabrať všetky takéto informácie? To ozaj si treba pozerať každú jednu krytinu jednu po druhej, aby som sa v tom vedel zorientovať? Potrebujem síce len na prístrešok k našim, čo chcú na auto robiť, tak neviem, že či ozaj si dať toľko záležať na tom výbere, alebo stačí len niečo lacné kúpiť.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 12:58:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Romanb dik za foto. Nevedel som si to predstavit, pochybol som, ze to moze tak ozaj ukazat, ale priznavam ze som sa mylil. Vyzera to dobre.
Ale teda som prekvapeny trochu z tej farby. Lebo dnes velmi malo ludi podla mna voli praveze takuto farbu, vela ide do tmavych, ciernej, antracit a takych. Preco teba prave toto oslovilo???


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 21:27:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
Mejuro myslim si ze aj na pristresok by bolo dobre aby proste bol kvalitne urobeny, tak aj strecha nech je. Neviem osobne by som asi na takychto veciach nesetrila. Ked sme my cosi robili, tak proste strecha je vec na ktorej si muz zaklada.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 13:20:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Patula to sa ani necudujem, vsak na com inom si dat zalezat, ked nie na streche.
To proste treba mat dobre spravene.
Akoze hej, pristresok zas nie je tolko co dom, ale tak naco na tom setrit.
Tipujem, ze tam vela tej krytiny ani nepojde, kolkoze to je metrov?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 20:50:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
Nie je, ale my ked nieco robime, tak chceme to mat poriadne, nie tak ze dva roky a zase na novo. Lebo to mi pride tak zbytocne vyhodene peniaze.
Ale nie je jednoduche si zvazit co sa ako oplati aj z pohladu ceny aj kvality.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 14:27:51 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
patula to mas pravdu, ved strecha nie je taka vec, co budes podchvilou menit. preto si myslim, ze ani nie je na skodu zainvestovat do toho. pokial vies, ze to bude stat za to, ze ta strecha aj roky vydrzi. ono na niektore krytiny davaju taku zaruku, ze ani na dom ti taku nedaju, ked si ho das postavit nejakej firme.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt