Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:00:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 15. Sep 2022 19:13:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
veru, to nie je potom o com, ked ti rovno stavebna firma povie, co by bolo lepsie, tak koho potom pocuvnut, ked nie ich. sa mi paci, ze aj dali na vyber, ze nech si sam vyberies vyrobcu tej krytiny, ale aj ti nieco poradili. pokial islo o serioznu stavebnu firmu, tak by som sa kludne spolahol na to ich odporucanie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 18. Sep 2022 19:49:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 69
Aspon vies, ze sa im s nou asi aj dobre pracuje. Komponenty do seba pasuju a tak nemaju preco kvalitu neodporucat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 6:55:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... booter povedal by som, že nie len pri montovaných domoch, ale tak celkovo to bude platiť asi pri všetkých typoch domov, ktoré sa stavajú... ono keď si to zoberieš z toho hľadiska, že je tá plechová krytina ľahká, tak tým pádom sa aj inak pristupuje k stavbe toho krovu a k celej tej predpríprave na strechu... keď je krytina ľahká, tak to nemusí byť také mohutné, alebo ako by som to nazval, že aj na tej konštrukcii celej sa dá ako keby ušetriť... lebo predsa len keď porovnáš plech a škridlu, tak rozdiel vo váhe musí aj neprofesionál vnímať...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 18:12:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
hej hej ale myslel som to tak, ze pri niektorych montovanych domoch je lepsie ked ta krytina nie je tazka. ale jasne je jedno z akeho materialu je dom, v terajsimi plechovymi krytinami nie je co pokazit. rychlo a lahko sa s nimi pracuje, usetri to silu aj samotnym robotnikom, lahsie sa skladuje a podobne


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Sep 2022 10:23:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
To by mohlo aj vseobecne platit, ze je lepsie, ked je krytina lahka. Aj pre ten krov, dom samotny ale aj pre tych strecharov, ktori s tym robia. Isto sa lepsie ukladaju plechy, ktore samotne dokopy nic nevazia a su aj vacsie, nez ked maju na strechu teperit hordu skridiel, tazsich a mensich. To aj ta robota potom ide rychlejsie s plechovou krytinou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 19:33:28 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
To dozaista. Nemas tym co pokazit, nenamahas si krov a tym je pravdepodobnost, ze ti proste dhsie vydrzi, ked bude na sebe niest mensiu vahu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 10:11:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
To je jedno, aka plechova krytina? Akoze hej, kazdy vyrobca to bude mat asi o nieco ine, ale myslim to teraz skor tak, ze ci je jedno, ci obycajny rovny plech alebo tie skridlove plechove krytiny? Tam je vaha porovnatelna? Mozno len kvoli tomu, ako vyzeraju tie skridlove mam pocit, ze budu automaticky aj tazsie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 20:20:29 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
nie , tiez by som si dozaista daval pozor na vyrobcu a tak isto aj na kvalitu. chces, aby ti krytina predsa len vydrzala a plecha napriklad nestratila farbu nie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 6:04:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 51
Jasné, že treba poctivo vyberať krytinu a teda aj výrobcu. Môžem poradiť Ruukki, keby si hľadal niekoho. Aj dobré krytiny, aj povrchové úpravy, aj záruka. Neviem, či si potrpíš na takéto veci ako je ekológia a podobne, ale dokonca aj na to dbajú. Neviem, čo je také primárne pre teba pri tom výbere.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 6:46:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
ronius za toto majú u mňa dosť veľké plus. ono keď na takéto záležitosti dbá takáto veľká firma, ktorá je na trhu už roky, tak neviem, prečo tak nemôžu urobiť aj niektoré ďalšie. je trochu úsmevné, že tie fosílne zložky nahrádzajú švédskym repkovým olejom, to, že čím to nahrádzajú. ale tak stále je to lepšia alternatíva, ktorá prináša nie len ekologické výhody, ale aj lepšie vlastnosti pre koncového používateľa, čiže pre nás.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt