Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 9:20:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 272 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 9:53:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 06. Feb 2018 8:06:33
Príspevky: 32
Tiez by som povedal, ze to tak bude, aspon teda taki ti lepsi rozhodne. Pre mna bolo asi take najpodstatnejsie, aby sa nemuseli robit ziadne alebo teda len minimalne upravy na garazi. Ta bola navrhnuta, vsetko ako ma byt, ale teda az s nejakym oneskorenim sme dosli na to, ze vsak treba aj dodavatela na branu vyriesit. Akoze vsetko dobre dopadlo, dala sa tam sekcionalna brana, takze tam nejake zasahy neboli nutne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 12:29:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
Čiže takáto je lepšia ako otváracia? Neviem, či sa to nejak dá vlastne porovnať, alebo je to ozaj len o tom, že komu sa aká brána viacej pozdáva a ako mu lepšie bude pasovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 12:46:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
Neda sa brana vyrobit aj na mieru, co sa rozmerov tyka? Co sa tyka toho ci otvaracia ako sekcna, tak vacsina asi preferuje prave tu sekcnu kvoli pohodliu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 10:53:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Len tomu asi celkom nerozumiem, ze preco. Ze sa to da ovladat automaticky, nemusis manualne? A to nie je takato moznost pri hociktorom type tych garazovych bran? My to pride take zvlastne, ze by v dnesnej dobe, ked je vsetko zautomatizovane a ovladane cez neviem ake aplikacie, ze v tomto smere by sa tato technologia neujala.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 13:22:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Jan 2023 12:48:22
Príspevky: 19
samozrejme, ze sa da spravit brana na mieru. vsak to mas omnoho jednoduchsie, ked ti pride firma zamerat a potom na zaklade toho spravi branu. isto lepsia moznost ako zhanat po obchodoch nejaku, co by splnala presne tvoje poziadavky.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 15:57:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
niekedy to tak je, clovek sa zameria napriklad len na motor alebo zabezpecenie a zabuda na takuto stranku akou je napriklad povrchova uprava. davali ste si niekto na branu napriklad aj nejake lepsie alebo doplnkove zabezpecenie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 11:36:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
znamik presne takto si to predstavujem... ze si nieco teda predbezne vyberiem a pridu potom ku mne na zameranie... to by bolo idealne, aby som sa mohol este aj na kadeco dalsie popytat... lebo keby mam objednavat len tak, ze si niekde odklikam objednavku, tak to je pre mna proste nedostatocne bohuzial... nerobi mi ale ani problem ist k nejakemu predajcovi, aby som zase neznel ako fajnovka alebo co :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 17:31:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Neviem ci sa oplati kupovat branu len tak cez internet. Predsa len je fajn sa popytat aj na motor, ak je teda sekcna, ulozenie a podobne, ci to uz prehanam


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 8:48:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Prečo by si mal preháňať. Však to sú úplne bežné veci, na ktoré je dobré sa zamerať.
Mne akože ani nenapadlo, že by som takéto niečo ako je garážová brána kupoval z nejakého eshopu.
Aj keď dá sa to akože všetko pozrieť na internetoch, vieš si spraviť aj nejaké porovnania na vlastnú päsť, ale ja som stavil radšej na to, že som sa stretol s predajcom a s ním všetko prebral.
Tiež jeden náš sused z ulice mi poradil Lomax, že jeho rodičia dávali od nich robiť a aj on sa chystá, tak neviem či som ho aj nepredbehol s tou objednávkou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 12:21:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
hej tak potom super. oni maju k branam aku znacku motorov?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 272 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt