Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:29:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 272 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 18:13:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
ako myslis typ? napriklad z otvaracej na sekcnu? noo to zalezi od toho ci ju zadaju do vyroby, no ak nie a bude ti otvor pasovat, tak si myslim, ze by v tom nemal byt problem


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 10:32:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Však keď si to rozmyslíš ešte počas zamerania, keď budú u teba, tak to je podľa mňa jedno. Oni si pomerajú čo ako treba na ktorý typ brány si ty vyberieš. Keby si to rozmyslíš potom, že keď už ti aj ponuku pošlú, tak to by bol asi väčší problém, to by zrejme museli prísť opätovne, ak by im tam chýbali nejaké údaje, čo vyžaduje iný typ brány. Ale zase to nie je nič také, čo by sa riešiť nedalo, len to bude na dlhšie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 12:50:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Stranilka.
Čo ste nejaký nerozhodný, že akú vybrať? Koľko tam máte miesta? Je to veľká garáž? Pred garážou je priestor, či rovno máte spravený od ulice vjazd do garáže? Neviem, čo také by som sa ešte opýtal, aby to nejak uľahčilo rozhodovanie sa. Ak nie ste ničím obmedzovaní, tak by som vyberal tak, aby to bolo čo najpraktickejšie. Čiže asi nie tú klasickú otváraciu, aby si nemusela na dvakrát auto parkovať dnu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Mar 2023 12:04:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

u nas je miesta habadej, ale aj tak sme sa rozhodli pre rolovaciu branu na garaz. davali sme aj vonkajsie rolety zaroven s branou. je to v podstate rovnake na pohlad, takze taketo rozhodnutie padlo u nas.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Mar 2023 13:17:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Júl 2017 10:16:52
Príspevky: 33
Bydlisko: Trenčín
strykofester akoze toto vsetko od jednej firmy ste objednavali? a vsak dobre, ked sa to takto da spravit, ze ti vedia viacej toho zabezpecit, mas menej starosti. a co sa tyka ceny, tak to vychadzalo ako? lepsie, ako keby si daval ze branu robit zvlast a tie rolety zvlast?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 9:26:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

presne tak, aj branu aj rolety. nebol to prvotny zamer, ale uz ked som natrafil aj na takuto moznost, ze sa to da vsetko naraz od jednej spolocnosti, tak som bol rozhodnuty. menej starosti s tym je potom, vybavis vsetko na jednom stretnuti, staci, ked ti pridu raz na zameranie. nedaval som si zase tolko ponuk porobit, ale napriklad ta brana vychadzala lacnejsie ako konkurencia. rolety tie boli cca podobne na tom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 12:32:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
ahaaa tak potom super. ono je to najlepsie, ked sa to takto da od jedneho, lebo napriklad mas potom aj istotu, ze ti bude farba pasovat

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 9:46:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
To je dobrá poznámka.
Lebo tak nie všade majú rovnakú ponuku tých farieb, niekde je toho viac na výber niekde menej.
A keď už niekto dáva robiť niečo takéto na dom, tak isto ocení to, že to bude k sebe aj farebne na pohľad pasovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 13:18:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
odtiene sice mozu byt a mat rovnaky nazov ale v reale s amozu cosi lisit, takze je aj podla mna lepsie, ak sa da a je teda taka aj ponuka, vziat si od jedneho vsetko


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 19:36:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
No a čo sa týka napríklad tej farebnej stálosti? Na to mávajú firmy nejaké certifikáty alebo zvlášť záruky? Inak ma tak napadlo pri sekčnej bráne ste volili užší alebo širší profil jednotlivých častí


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 272 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt