Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 13:36:02


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 272 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 20. Apr 2023 9:47:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
Hobbo netrvá to ani celý deň a práve aj vďaka tomu, že predtým boli tí pracovníci na zameraní a všetko je vyrobené na mieru. To dosť urýchli celú montáž, keď tam nemusia nič dopasovávať, dorábať alebo takto. Tak orientačne priemerne sa dá povedať, že to trvá tak 4 hodiny.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Apr 2023 9:19:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 17. Apr 2023 11:18:24
Príspevky: 14
Bydlisko: Senec
opýtam sa priamo. mám doma cenovú ponuku na garážovú bránu od firmy lomax. myslím si, že je dosť prijateľná. iné som si zatiaľ robiť nedával, ale viem koľko cca dali iný za takéto brány od iných firiem. mám si dávať robiť ďalšie, alebo mám zobrať túto. ako by ste pokračovali vy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2023 12:06:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Júl 2017 10:16:52
Príspevky: 33
Bydlisko: Trenčín
osobne skusenost nemam, ale pisal tu nie tak davno jeden pan, ze ma od nich branu aj tienenie. skus ked tak pozriet par prispevkov dozadu, ze by si sa priamo s nim skusil skontaktovat. ale tak na skodu dalsie cenove ponuky mat nebudes a neplatis za to nic, cize nic ta to nebude stat, to by som hned nezavrhoval takuto moznost.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2023 10:11:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
znalec prosim ta mohol by si mi napisat ako dlho si od nich cakal na cenovu ponuku?
lebo niektore firmy, co sme si davali nacenovat, tak si davaju ozaj nacas a teda uz som z toho zufaly, ale hentej firme, co si pisal sme este nedavali, tak ci to stoji za to.

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2023 12:33:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 06. Feb 2018 8:06:33
Príspevky: 32
U nich najdes na webe aj priamo taky formular, ktory mozes vyplnit, ak mas zaujem o branu, alebo o cokolvek od nich z ponuky a cenovu ponuku. Vyplnis, posles a potom sa ti oni ozvu a uz sa dohodnete. Zalezi podla mna od toho, ze co presne by si pozadoval. Kde treba prist na zameranie, kedy ti to bude vyhovovat atd.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2023 11:09:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Boli ste sa niekde aj osobne pozriet na tie brany, ze aka je kvalita prevedenia predtym ako ste sa definitivne rozhodli?
Tie garazove brany oni su striekane alebo foliovane? Lebo na niektorych v mojom okoli vidiet, ze sa akoby zacali lupat a tomu by som sa rad vyhol.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2023 12:39:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Treba ísť pozrieť, však to majú aj na predajni normálne porobené nejaké ukážky, aby si zákazník vedel vybrať a rozhodnúť sa pre niečo.
Aj to ovládanie, aby mohli nejak ukázať, lebo však to je tiež voliteľná položka.
Keď sa na to len natiahne nejaká fólia, tak to je jasné, že nevydrží večne. Radšej nejaká echt povrchová úprava, tá zabezpečí dlhšiu životnosť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 10:29:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Mar 2018 13:40:18
Príspevky: 17
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
na našej bráne je fólia a je úplne v pohode... to záleží asi od výrobcu, že čo používa... my máme takú povrchovú fóliu, že tá sa priamo lisuje do tých panelov, čo tvoria bránu... to je taká asi najkvalitnejšia, aká sa dala vybrať, tak sme vzali takúto... to ti potom záleží aj od farby, od dekoru atď, že aké to bude odolné...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 11:07:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
Hepka prosim ta a aku zaruku mate na tu branu?
Vyrobcu ste vyberali na zaklade coho? Myslim, ze na ktore veci treba tak najviac prihliadat, co by malo byt pre mna pri vybere smerodajne??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 28. Apr 2023 9:34:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Jún 2017 10:31:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
Kogen čo sme dávali robiť bránu, tak my to máme tak, že záruku máme 10 rokov na sekcie a 5 rokov na motor. Vyberali sme podľa odporúčaní a aj podľa toho, kto mal čo v ponuke čo sa týka dekorov, ako rýchlo nám vedia bránu dodať aj namontovať, aj napríklad dostupnosť náhradných dielov padla na pretras.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 272 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt