Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 4:56:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 899 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 90  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 12:51:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
ako vam je to mozno na smiech, ale nieje to na skodu, nas keby kolko krat nieco nenapadlo, tak vy by ste na to istotne zabudli


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 18:28:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Sa smejete z toho, ale nie je to na skodu. My ked sme si zistovali o rekuperaciach, tak kvantum veci mi napadalo postupne, ze nemal som v tom jasno od zaciatku. Na zaciatku som dokonca mal v mnohych veciach chaos, cize ked nieco napadne, dozaista je dobre si to zapisat a sa potom pytat, to nie je na hanbu, predsa len je dobre sa zaujimat o to, do coho clovek ide dat peniaze.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 20. Dec 2022 20:56:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
vyber rekuperacie veru nie je len tak a napriklad ja som bol na viacerich stretnutiach s firmou, teda zastupcom, pokial som si bol isty, ze ano toto je ta spravna volba a zakazdym som mal mnozstvo otazok, ktore ma pred tym nenapadli


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 21. Dec 2022 8:58:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
na čo také ste dbali? Myslím čo vás na začiatku zaujímalo tak najviac??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 21. Dec 2022 9:44:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
chcel som vediet napriklad ako to je s plesnami, lebo teda od znamych, co sa prestahovali do novych domov, ze kupili nejake novostavby a bez rekuperacie, tak casto mali problemy s tym, ze mali vlhko a sa im zacali tvorit plesne, potom ako nasledok toho deti boli casto chore a to uz sa potom vezie cele, no a chcel som vediet, ze ci rekuperacia si dokaze aj s takymto niecim poradit, ci to ma zmysel dat si do noveho domu, lebo nechcel som ist do rekuperacie len preto aby sme sa dostali do A0 alebo tak, chapes.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Ned 25. Dec 2022 22:00:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - má to zmysel, môžem ti povedať, že manželka, tá je alergička a odkedy máme rekuperáciu, že sme sa do nového nasťahovali, tak je to oveľa lepšie. Nemáva také problémy ako kedysi mávala.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 26. Dec 2022 10:15:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
plaso to akoze len vetranie ti zabezpeci, ze nebudu plesne?
to je priorita preco ste to do domu davali? lebo teda mna skor pri rekuperacii oslovilo to, ze budeme mat stale cerstvy vzduch doma a ze teda najma v zime nebudeme musiet otvarat okna, lebo osobne nemam rad take to narazove vetranie, zimu :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 27. Dec 2022 8:45:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 62
...tak kombinacia vetrania a kurenia ti zabezpeci aby plesne nevznikali, aby nebol problem s tym...a velmi vela ludi ma najma v zime problem s tym, ze sa im nechce vetrat...nechce sa im proste pustat dnu studeny vzduch a tym sa to komplikuje...a pri rekuperacii ti nehrozi nejaky studeny vzduch...takze to je dobre riesenie...len znaciek rekuperacii je na trhu viac a chcel som mat klud preto som si vela zistoval ako to je s montazou, lebo od mnohych som pocul, ze kadejake si jednotky kupia a potom maju problem najst niekoho na montaz...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 28. Dec 2022 11:03:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
Vasiak ale to je risk, to nevies ci to bude dobre, nevies na koho sa obratit keby nieco a pri rekuperacii potrebujes tiez proste aby z casu na cas ti niekto prisiel urobit prehliadku ci vsetko funguje ako ma.
A to neviem kto by ti v takom pripade urobil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 28. Dec 2022 11:52:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 40
Bydlisko: Trnava
a zase treba aj nejake tie casti menit proste, napriklad pri aktivnej rekuperacii ako mame my doma treba z casu na cas menit anodu, ktora sluzi na ochranu nadrze pred koroziou a keby si nemal urobenu rekuperaciu od nejakej firmy, tak jak by si si to robil?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 899 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 90  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt