Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:45:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 639 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 8:30:39 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
tiež som sa na to informoval. môžem ti zreferovať, akých odpovedí sa mi dostalo. keď to mám zhrnúť, tak v podstate mi bolo povedané, že sa to oplatí z toho hľadiska, že zabiješ dve muchy jednou ranou. lebo keďže zateplenie má tehla už v sebe, tak ho nemusíš potom dávať na dom. toto je hlavná výhoda, od toho sa potom odvíjajú ďalšie. že nemusíš riešiť materiál na zateplenie, čo je v dnešnej dobe dosť záhul by som povedal, keď máš čakať na niečo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 10:47:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Mejuro my sme ich pouzili, preco sa pytas? Tiez nad nimi uvazujes? Ak ano, tak len smelo do toho, je to dobra investicia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 15. Júl 2022 10:14:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
kozo aj nejake dalsie taketo vychytavky by si vedel poradit?... akoze co sa tyka toho stavebneho materialu... aby sa dalo nejak usetrit cas a rychlejsie porobit a menej robit... to by som asi vela chcel, ked to tak po sebe citam...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 18. Júl 2022 8:55:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
Minaros toto ti je málo, heh? Tak to neviem, čo by si ešte také chcel. Však to je dosť veľká pomoc. Hlavne pozeraj tak, aby to bola kvalita v prvom rade. Lebo darmo budeš hľadať, kde ušetriť , keď potom to bývanie nebude kvalitné a bude tam treba niečo podchvíľou opravovať a prerábať ;)

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 8:43:00 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Kozo momentálne nie, ale v blízkej budúcnosti by som chcel pristaviť takú časť k domu, že by to bola vlastne izba navyše, čo by sa nám celkom hodilo. Tak už teraz radšej takto dopredu si robím nejaký prieskum a zisťujem, aké sú možnosti. Keďže to bude ako prístavba, tak aby sme neboli nejak dlho obmedzovaní tým, že sa niečo robí, tak preto hľadám aj niečo také, aby to bolo rýchlo hotové.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 10:03:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
tak potom je toto dobrá voľba podľa mňa, rýchlo sa to postaví a potom v podstate len omietne a máš s tým pokoj. ak hľadáš niečo, že aby si to mal ozaj rýchlo, tak si myslím, že toto budeš mať v pohode. za deň to postavíš a ďalší deň už môžeš zase nejaké ďalšie roboty okolo toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 11:13:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
teraz som natrafil na tu akciu, co ma Heluz, tak zacinam rozmyslat, ci to nepresunieme cele vsetko az na dalsi rok... ze keby sme mohli usetrit hadam aj polovicu vydavkoch na materialy, ci by sa nevyplatilo teda radsej pockat.... to by sme potom zacali rovno na jar a to by sa mohlo teoreticky vsetko stihnut do zimy, ak by to dobre islo...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 6:56:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
no aha, ja som len tak minule trepal, ze by sa dala mozno vybavit nejaka mnozstevna alebo aka zlava a ono ozaj sa prihodilo, ze dali takuto akciu. tak to je parada toto ale. v pripade, ze by som chcel stavat, alebo uz staval, tak by som do tohto isiel. tehla je proste tehla.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 12:12:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Tak to len trep ďalej a možno privoláš aj nejaké iné akcie :D Inak čo som tak zbežne prebehol, tak sa dajú slušné peniaze skrz tú akciu ušetriť si myslím. Ak nieto ide stavať, tak by bola škoda to nevyužiť. A pekne sa dá všetko rozplánovať, keď rovno aj píšu, kedy by mal byť materiál k odberu budúci rok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 21. Júl 2022 8:13:57 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
RadkoM nebudete mat nejaky casovy sklz, keby to presuniete az na dalsi rok? Vsak to vychadza tak, ze takmer o rok by ste potom zacali.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 639 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt