Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 12:07:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 656 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 21. Júl 2022 10:58:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Toto je veru zaujimava situacia. Bud mozes zacat este tento rok a dostat sa dost daleko s tou stavbou alebo pockat, odlozit to vsetko na neskor, ale zase vies na tom usetrit. To som zvedavy, ako to poriesis nakoniec. Sam neviem, ze ako by som sa rozhodol v tomto pripade.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 8:44:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
ak to nejak moc neponahla, ze nepotrebujes sa hned nastahovat, mas kedy proste, tak by som s tym pockal. ono objednas aj teraz material, ale aj tak budes nan cakat. takto vies rovno kedy bude mozny odber, takze sa vies na to pripravit a zariadit sa. a to, ze vies na tom este usetrit a nie malo, tak to tiez hra v tvoj prospech.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 11:57:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
vyzera to tak, ze predsa to len nechame asi tento rok tak, ked sa vyskytla tato akcia.... ponahlat nam to nejak neponahla... jasne, ze lepsie by nam bolo uz vo svojom, ale vieme sa zariadit... tak sa bude byvat o nieco neskor, ale zase aspon bude viacej financii na zariadovanie potom takto nepriamo vdaka heluzu...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 12:51:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- vsak pokial mas taku moznost, ze mate kde fungovat este ten rok plus minus, tak by som na tvojom mieste pockal a vyuzil tu akciu. my chceme pristavovat a tiez radsej pockame teda, ked sa to takto da teraz vybavit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 8:55:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
mame takuto moznost, tak preto nad tym rozmyslam... inak by som trval na tom, ze sa musi zacat a aj skoncit tento rok haha... ale tak pokial sa to takto da vyriesit, tak som taky nalomeny, ze to nechame tak... vsak nebudeme jedini, kto nezacne a neskonci hned, takze z tohto si nejak tazku hlavu nerobim... este dobre, ze s tou akciou prisli teraz, kym sme sa rozhybali...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 12:00:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
... máš aj vybraté aspoň, že čo budeš objednávať? tam sa to nejak vzťahuje na niektoré tie tehly sa mi marí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 9:06:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Mejuro tak potom by bola toto dobra volba si myslim. Lebo ako som hovoril, ze tam potom ti odpada to zateplovanie. To samo o sebe by nebolo nejak na dlho, ked hovoris, ze len pristavbu chces dorabat, ale zase mohlo by sa stat, ze na polystyren by si cakal. V tomto pripade by si zabil dve muchy jednou ranou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 13:05:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... romanb... áno, to máš pravdu... vzťahuje sa na tehly family alebo family 2in1... a to buď v šírke 38, 44 a 50 cm... hádam si to správne pamätám... tie dva v jednom, to sú vlastne tie tehly vyplnené izoláciou, ktoré sa tu aj spomínali... takže je z čoho vyberať si myslím... len neviem, či v prípade tých zateplených by bola nutná tá 50, či by nestačilo aj niečo menšie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 8:55:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
... tak dobre som si to pamätal. len to, že na aké, to mi nejak vypadlo alebo neviem no, nevedel som to takto presne. vyplatia sa viacej teda tie zateplené objednávať? resp. teda dá sa spraviť tak, že by sa k tým obyč rovno objednalo aj niečo na zateplenie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 13:22:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
myslis priamo u nich? to veru neviem, ze ci maju aj nejake zateplovacie materialy. na to sa ale ta akcia nevztahuje, to mas len cisto na tehly, aj to tu je vsak vymenovane, ze na ktore. ale vsak vyskusaj pozriet na stranke, co vsetko maju v ponuke, ze by si to nejak dodatocne k tomu objednal na dohodol sa na dodani v rovnaky cas, ako bude odber tych tehal.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 656 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt