Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 14:02:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 10. Mar 2021 11:57:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
...kliossi noooo to mi je jasné, že záhradníci nebudú robiť s nejakými lacnými, tí musia mať iné značky, ktoré pozná väčšina ľudí, aby sa ukázali, že na to majú...a môžeš mi napísať, aké máš od nich?..a budem rada aj za konkrétny typy, aby som si čosi viac vedela o nich pozrieť na nete, ďakujem..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Mar 2021 13:26:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
ANO, ANO SLNECNICA, ONI MAJU VELMI DOBRYCH POMOCNIKOV DO ZAHRADY ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Mar 2021 13:41:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
...remafa dobre vedieť a môžem mi aj ty napísať, akých pomocníkov konkrétne máte od nich?..úplne všetky produkty tejto značky sú dobré alebo nájdu sa medzi nimi aj nejaké slabšie?..vieš ako to býva, niekedy kosačka jednej značky je dobrá ale napríklad už taký drvič konárov alebo niečo iné je slabšie...tak to ma dosť zaujíma, ako to je pri tejto značke Fieldmann...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 15. Mar 2021 13:16:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
Ďakujem Ketmaka za vysvetlenie. A vieš čo som teraz na internete pozeral? Normálne som sa začal až smiať :lol: :lol: Veď to sa nevolá vertikulátor alebo vertikutátor :lol: :D A ja, že prečo mi ich nechce vyhľadať a potom zistím, že zlý názov zadávam :lol: :lol: :lol:

Aaaa ešte som sa chcel spýtať, je lepší elektrický alebo benzínový ten vertikutátor? (všímaj, už som sa to aj naučil, ako sa to volá :D :lol: )


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 15. Mar 2021 14:12:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
POVEDALA BY SOM TAK VSEOBECNE, ZE ESTE SOM NENASLA OD NICH POMOCNIKA DO ZAHRADY, KTORY BY NAM NESTACIL. A TO MAME OD NICH KOSACKU, ELEKTRICKY VERTIKUTATOR A AJ KULTIVATOR.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Mar 2021 12:07:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Remafa vies mi prosim ta vysvetlit, na co sluzi a aky je rozdiel medzi vertikulatorom a kultivatorom? Doteraz som si myslela, ze to funguje na rovnakom principe ale ocividne som sa mylila, ze? :oops: :oops:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Mar 2021 13:59:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 40
...ronius to je pravda, ze sa tomu tak hovori ale mne sa vzdy pismenka popletu a napisem to inak :lol: :D ..este ti odpoviem na tvoju otazku, ci elektricky alebo benzinovy...je to v podstate jedno aj ked nam sa lepsie robi s elektrickym a elektricky aj mame..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Mar 2021 11:56:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
A však to nevadí, dôležité je, že sa chápeme :D Fakt? Myslel som si, že skôr napíšeš, že máte benzínový, to si ma teraz trochu šokla. Ale tak elektrický je asi lacnejší, keďže nemusíš furt do neho kupovať benzín, tak asi preto ste sa preň rozhodli čo?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Mar 2021 13:03:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
V PODSTATE JE MEDZI NIMI ROZDIEL ALE OBIDVA, CI UZ VERTIKUTATOR ALEBO KULTIVATOR KYPRIA A KULTIVUJU PODU. ROZDIEL MEDZI NIMI JE TAKY, ZE KULTIVATOR JE LACNEJSI A JEDNODUCHSI. MA ROTUJUCE HVIEZDICOVE NOZE, KTORE PODU PREKYPRUJU DO HLBKY OKOLO 15 CM A ZAROVEN STROJ TIAHNU POMALY VPRED. DOBRE VEDIA ROZDROBIT POVRCHOVU VRSTVU PODY, ZVLADNU AJ TRSY A ZVLAST DOBRE POSLUZIA NA ZAPRACOVANIE HNOJIVA, RASELINY ALEBO MULCA DO ZAHONOV. NAROZDIEL VERTIKUTATORI SU V PODOBE DVOJKOLESOVEHO TRAKTORU A TIAHNU ZOSTAVU RADLICIEK, KTORYMI KYPRIA PODU DO VACSEJ HLBKY, DOKAZU VYORAVAT PLODINY A VYBORNE ZVLADNU PREDSEJBOVU PRIPRAVU PODY. TAKZE ASI TOLKO, AKY JE ROZDIEL MEDZI NIMI, SNAD TI TO TAKTO STACI.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 22. Mar 2021 10:18:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Remafa dakujem ti velmi pekne, uz som konecne viac v obraze :) ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt