Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 23:21:22


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 10:55:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
SvetlanaN píše:
Tiež to hovorím Katrine ale môj drahý si stojí za svojím, že to chce. Tak neviem, čo urobíme ale asi mu ustúpim, aby bol spokojný, ale keď tak iba takú nejakú lacnejšiu od toho Fieldmannu.


:D :D :D toto veľmi dobre poznám! aj môj manžel je taký, že budeme spolu všetko vyberať a potom si povyberal čo chcel a na môj názor sa ani nepýtal. no našťastie iba tieto záhradné veci. nábytok som zase ja vyberala. my máme aj nejakú drvičku ale viem, že tiež nebola drahá, tak som len kývla rukou nad ňou. no musím povedať, že ju využíva skoro každý rok, keď strihá stromčeky.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 11:55:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Mirsa tak to máš šikovného manžela. U nás sa o záhradu musím ja starať, môjho drahého to vôbec nebaví. Takže aj kosím, aj kultivujem, aj všetko robím. Už som pomaly ako taký záhradník :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Apr 2021 7:57:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
adriancha to myslíš vážne?...
a to tvoj manžel čo celé dní robí?...
či on pracuje v zahraničí?...
lebo inak si to vysvetliť neviem...
mojej drahej by som nikdy nedovolil, že by sa len ona musela starať o záhradu...
ako je jasné, že občas aj ona pokosí ale väčšinou to robím ja...je to môj taký relax...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Apr 2021 10:32:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Ukan áno, myslím to smrteľne vážne. U nás to tak je, že muž málo čo spraví v záhrade, keďže k tomu nemá cit. On pôvodne nechcel ani dom, ale ja som si dupla a povedala som, že sa o záhradu budem starať. Našťastie ju nemáme veľkú. Nie, nepracuje v zahraničí ale pracuje na smeny, takže veľa krát má nočné a potom cez víkend dospáva. No mne to neprekáža, lebo viem si dokonale oddýchnuť v záhrade.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Apr 2021 11:22:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Adriancha ani sa ti nečudujem, aj ja rada pracujem v záhrade, no mne aj manžel pomáha :oops:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Apr 2021 12:54:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
- svetlana ano zadarmo, ale najvtipnejsie na tom je to, ze mame normalne od obce zmluvu, ze to mame prenajate na 10 rokov :lol: :lol: :lol: no chcem vidiet ako to po 10 rokoch budu kontrolovat :lol: :lol: -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Apr 2021 14:18:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Ďakujem renka, že si si ma zastala. A si teda na tom lepšie, keď ti pomáha. Mne ten môj málokedy ale ako som už napísala, nevadí mi to. Mám z toho radosť, keď papáme domáce rajčiny, uhorky, papriku, cesnak, atď. A najviac ma poteší, keď mi niekto pochváli trávnik:)))


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Apr 2021 7:49:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
adriancha tak to ti po pravde moc nezávidím...
my obidvaja spoločne pracujeme na záhrade a je to pekný spoločný čas, ktorý trávime spolu...
ale tak jasne, keď raz k tomu nemá cit, tak zbytočne ho do toho budeš nútiť...
radšej si to sama spravíš a máš pokoj :D ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Apr 2021 10:10:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
My mame uz snad vsetko :lol:
Moja draha si uz zo mna robi srandu, ze ju zachvilku budem musiet vystahovat, lebo nebudem mat kde uskladnit vsetkych tych pomocnikov, ktorych doma na mame :D No mame velku zahradu o ktoru sa treba pravidelne starat, tak musim mat vsetko prislusenstvo k tomu :D Mame aj vertikutator aj stiepkovacku a o takych veciach ako kosacka, atd. to ani nehovorim, to je samozrejmost.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Apr 2021 12:15:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
- eliot ale tak aspon mate vsetko hned po ruke a moze byt rada tvoja zena, ze sa tak podctivo staras o zahradu. nie kazdy chlap je taky! -


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt