Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:20:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 31. Aug 2021 8:45:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
ale zase to je super, ze si sa do toho tak zapajal, co by ine zeny za to dali :) a ake rastliny odtial mate, tak pre inspiraciu? lebo ked pozeram stranku, tak sa veru neviem rozhodnut, ze kde co by sa mi hodilo. by tak mohol niekto prist ku mne domov aj so stromkami a aspon by som videla, ze kde sa co hodi a pasuje :) takze vy toho mate viac od nich?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Sep 2021 9:50:56 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Tak to neviem, lebo si zober kolko zien proste potrebuje byt takych sebestacnych a samostatnych, ze si do nicoho nedaju kecat no, ale tak som rad. Vies co z tych mensich mame orchideu, lebo zive proste kvitnu ako chcu, opada to a dlho dlho nic, takze do tohto sme isli, to je zakvitnute stale a z tych vacsich mame fikus, bambus a dracenu. Mne sa pacia take vyssie rastliny a pekne to vynikne. Ale kto by k tebe chodil, ked si sama vyberies uvidis aka budes rada, ako si si to nakoniec vymyslela :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 11:55:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
tak to ste si ich teda navyberali :) a v pohode su? akoze myslim to tak, ze ja neviem co sa tyka prachu, ci ich treba nejako velmi cistit, pripadne ci mozu aj vyblednut ak su na slnku :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Sep 2021 7:45:30 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Alienka ano su v pohode :) Tak nepredstavuj si, ze za tyzden na ne napadne kudol prachu. Normalne by si ich mohla prebehnut prachovkou, ked si budes upratovat. My sme k nim dokupili aj taky sprej na cistenie. Teda na tom som trval ja, ze pre tie vyssie rastliny, chcem aby sa prirodzene leskli. Ono, ked uz mas nieco doma v istej kvalite, chces sa troska postarat, to je take automaticke, by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Sep 2021 13:33:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Stalo sa vám, že aj umelá rastlina vybledla, ak ste ju mali na okne? Chcela by som do hosťovskej izby na okno dať nejaké, ale obávam sa, aby nestratili farbu, ak na nich bude svietiť často slnko. Jediné živé rastliny, ktorým sa u mňa darí sú orchidey, a na tie teda ráno svieti dosť slnko a sú v pohode. Tak preto by ma zaujímalo, či by to zvládli aj umelé, nie že ich bude potrebné otáčať, keď by náhodou jedna časť stratila farbu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Sep 2021 11:36:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
@katrine myslim si, ze umela kvetina pokial by bola na parapete pri okne a vybledla by, asi by neslo o kvalitu :) lebo na take rastliny ti asi ale nesvieti slnko ze od rana do vecera nie? pokial teda nie si uplny blazon do slnka, ze by si si nechala stale odostrete :) a to by si si teda chcela zadovazit aj umele orchidejky? take pekne som videla na stranke HK Green. vyzeraju ako zive a tym sa bude darit vsade, kde ich polozis :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Sep 2021 8:49:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
@lucydb a ty mas od nich tieto kvety alebo nieco insie? ci si ich len videla, ze ich maju? ono ja sa mozno ani necudujem, ze su ludia pri vybere alebo kupe trosku skepticki, ked vieme v akej kvalite a aj ako vizualne boli tie umele kvety kedysi. ako ano doba ide dopredu, ale sme mozno opatrnejsi, ze za co si zaplatime a tak :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Sep 2021 8:56:43 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Ved prave, ze tak to vyzeralo kedysi. Teraz si myslim ze sa mozes v klude spolahnut, ze ani kvalitou ani vizualne nebudu take ako kedysi :) Stale to mozes spravit tak, ze si kupis mozno nieco mensie a uvidis, aj ako ti to pride zabalene, aj po vizualnej stranke. Tak si spravis vlastny nazor.
Katrine nie veru to sa mi este nestalo, ze by umela vybledla. To by uz ako velmi palilo a svietilo slnko do toho okna aby sa to stalo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Sep 2021 9:54:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Lucydb tak neviem či by som si kúpila zrovna aj umelé orchidei ale nad niečím celkovo uvažujem. Nie to zase nie, že od rána do večera by na ne svietilo slnko, len že či sa tomu treba vyvarovať. Super, vďaka za tip, skúsim pozrieť, náhodou aj do predajne sa dá ísť pozrieť?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 7:58:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
@katrine nie veru, oni funguju len online :) tiez som uz pozerala ich ponuku a veru, je tam z coho vyberat, uz ked som sa rozhodla, ze by som si nieco kupila, tak som skor mala problem sa rozhodnut, ze co :) ale ty ked to chces niekde pri okno, tak sa asi budes pozerat po niecom mensom ci?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt