Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 18:12:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 05. Júl 2021 10:08:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
...nestalo sa ti niekedy, ze by ti ich navsteva tak povediac zvozila? ...minule som sa o tom s kamaratkou rozpravala, ze by som do novej kuchyne a kupelne chcela nieco umele, mam moc rada zelen v dome, no podla mna su to specificke miesta a neviem, ci by sa tam zivym rastlinam moc dobre darilo. ... normalne som vsak mala z jej reakcie tak povediac taky zly pocit...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Júl 2021 8:54:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 15. Nov 2017 9:21:16
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava
Z toho si proste nesmieš nič robiť. To sú podľa mňa ľudia, ktorí proste kvalitnú umelú rastlinu ani nevideli. Ja ta chápem, mám to doma tak isto, že na niektorých miestach mám umelé kvety, lebo viem, že by sa mi tam ťažko pestovali živé a nejak ma ani netrápi názor iných. Ak sa to mne takto páči a vyhovuje mi to, tak predsa to je to hlavné nie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Júl 2021 11:22:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
Kocky vyssie maju uplnu pravdu. Nie kazdemu mozes vyhoviet a prisposobovat si domacnost a zariadenie pre niekoho, kto ta pride pozriet par krat za rok. No uznaj sama. Ak by si vsak chcela kvalitne umele rastliny, skus si pozriet tento eshop https://hk-green.sk/. Najdes tam krasne imitacie roznych stromov, paliem, no aj izbovych rastlin roznych druhov. Par kuskov mam sama doma a su tak precizne prepracovane, ze nie je ani vidno, ze by boli umele


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Júl 2021 12:33:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
... ano chapem, len ja som proste typ cloveka, ze moc nehodnotim nieco u niekoho, co sa mi nepaci ak z toho ona ma proste radost a chce to tak mat ...ahaaa pozriem si @kachlicka, je je nejaky specializovany obchod? ...ako si sa k nim prosim ta dostala, lebo ja co som pozerala, tak v niektorych obchodoch sa tie rastliny na original ani len z daleka nepodobali ... farby uplne ine, ako byvaju v reale, co ma tak povediac sklamalo a preto som si doteraz ziadne kvety nevybrala


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2021 20:52:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
Vies co mnoho krat mi vyhodilo ich reklamu a firmu na internete a ja som taky clovek, co ked ho nieco zaujme, tak si to proste vyhlada. Ano oni predavaju len taketo umele rastliny a maju ich prepracovane do detailu. No a podla mna ak si chces uz zaobstarat taketo kvety, tak nech su co najdoveryhodnejsie


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2021 8:16:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Vidis a ja aosm si ich nevsimla este. Ale pootrebovala by som nieco take o kancelarie, aby som to tam mala take utulnejsie a aj ludia aby sa tam citili lepsie ked pridu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Júl 2021 11:42:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Ked pises, ze nie si kazdym dnom v tej svojej kancelarii a niekedy sa ti stane, ze si tam neni aj par dni alebo dokonca aj tyzden, tak hej mozno by toto bola spravna volba pre teba. No ak chces, aby priestory posobili prijemne a reprezentativne, budes si musiet at fakt zalezat na vybere


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 15. Júl 2021 12:44:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
To mi je jasne a preto ich tam asi este nemam, lebo ako uz som patrala po takych, len sa ti mi nejak nepacili, nevedela som im prist na chut. Neboli ani nejak skarede, len neviem ci to nebol taky blok, ze som vedela, ze su proste umele a dost sa bojim, ci to nebudu ludia vnimat skor negativne


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Júl 2021 12:49:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Ale preco by mali, vsak ty nevies, ci aj oni doma nemaju take, heh. Tymto sa zaoberat nemozes, kedze nemozes vyhoviet vsetkym. To sa proste neda. No ak si vyberies kvalitu a investujes do nich, mozno si ani nikto nevsimne, ze nie su zive. Nepozerala si na nete nejake firmy, co ponukaju taketo umele rastliny?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 17. Júl 2021 20:55:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
No tym by som sa veru netrapila. Vies to budu riesit len taki ludia, ktori nie su spokojni sami so sebou alebo s vecami ake maju sami. A co koho do toho, co mas ty doma. Ja ti tak napisem sama mam doma umele rastliny hlavne zo zdravotnych dovodov a stretla som sa len s pozitivnymi ohlasmi. Mozno si tie negativne nechali pre seba, no o tom mozno aj pochybujem, kedze som mnohych na take nahovorila


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt