Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:20:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 24. Mar 2022 11:09:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
bojkotak a co tak ju zobrat pozriet do showroomu, nech to vidi na vlastne oci. lebo zase ako chapem, ze ked jej to ukazes na pocitaci alebo na mobile, tak z toho bohvieco nema.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 05. Apr 2022 12:29:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Bojkotak a zvysnych 10 percent ostava akej moznosti?.. Jaj, manzelka... A tej sa nepacia ci co?... Praveze by som povedal, ze prijme hned taketo riesenie skrz to, ze ako vyzeraju tie dosky... Ze to nie je take chladne ako napriklad nejake tie betonove panely...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 07. Apr 2022 10:44:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
bojkotak tak potom jedine ten showroom, nech si to moze pozriet. ten je v Samorine, keby ste chceli ist pozriet, len sa ohlaste dopredu, tak to maju aj na stranke uvedene, ze je lepsie sa najskor ozvat a dohodnut sa na nejakom termine. a je fajn, ze je to tam aj vonku vsetko vystavene.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 14. Apr 2022 9:56:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Aké plotové dielce riešite? Z akého materiálu? Uvažoval som aj nad tými vzorovanými betónovými, ale neviem, že či po čase by sa tam nezačalo niečo usádzať, keď to nie je práve hladký povrch a potom ako by sa riešili čistenie. Stačila by vapka na to? Máte to tak niekto spravené, že by ste mi vedeli povedať, čo všetko to obnáša?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 20. Apr 2022 10:51:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
si si tym isty? nehovorim, ze to vyzera zle, ale po case bude. povrch nie je hladky, je porovity a to proste ci chces ci nie znamena jedno a to to, ze sa tam bude usadzat prach, necistoty a podobne. ak sa zadari, tak ti to moze zacat niecim aj obrastat. akoze ak s tymto nemas problem, tak okej, ale mna by to odradilo. ked vidim, ze sa tu spomina Samorin, dosky a podobne, tak myslim, ze rec bola o WPC, ktore teda okrem ineho sa daju pouzit aj na plot.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 25. Apr 2022 11:05:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Hamiz zdá sa mi, že som niečo podobné našla aj na nete. Aká je toto spoločnosť, čo si postol tú fotku? No ten Sky, tak to je presne taký, ako som mala na mysli. Ale keď tak teraz na to pozerám, tak sa mi páči aj ten Ivory. Viem, že je to iná farba, ale je to také pekné svetlé. To som zase dostala chrobáka do hlavy teraz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 26. Apr 2022 9:03:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Co sa tu spominala na farebna skala WPC dosiek, tak to su vsetko farby na vyber take vseobecne? Ze daju sa pouzit aj na podlahu aj na fasadu? Reku ci sa to nahodou nejak nerozdeluje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 12:24:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
profesorka moze byt, toto som cvakol z prospektu ale isto to bude mat aj na stranke uvedene. vsak v dnesnej dobe by som povedal, ze to je zaklad, mat informacie aj online k dispozicii. myslim, ze najskor ludia hladaju na nete veci a potom ked tam si obehaju predajne a obchody. a to bude asi aj tvoj pripad, ked si zacala byt nerozhodna :D ze by ti bolo mozno teraz lepsie vidiet to nazivo aj trochu vo vacsom formate ako len takto ukazku na obrazku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 12:26:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
struhlik myslis to, co som tuto s kolegynou profesorkou rozoberal? neviem presne, ze ako to myslis. to su proste farby, v ktorych ti vedia dosky predat. to ci uz pouzijes uz potom ako podlahu, obklad na fasadu, na plot, na slnolamy, na zahony alebo hocico, tak to je uz cisto len na tebe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 10. Máj 2022 8:36:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... kralovic... on stale, ze drevo drevo... ukazoval som jej tieto drevoplastove, ale ze to nie je dobre vidno a milion dovodov, vies ako... tak rozmyslam este, ze by som ju vzal niekam do predajne, ze nech si to pozrie teda nazivo, ze co povie potom...
... vojtobart... no toto je presne ono, co mi napadlo.... ist niekam osobne pozriet... okej, to nie je ani nejak dialka zase... skusim teda sa s nou najskor dohodnut, ze kedy by sme tam mohli prebehnut a potom by som sa s nimi teda dohodol... a tam maju aj takto porobene nejake ukazky, ci len tie dosky na pozretie?...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt