Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 10:58:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 15. Mar 2024 10:26:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Akoze idem tak v mysli po susedoch, ze kde kto ma aky plot a ked tak rozmyslam, tak asi na kazdy by sa dalo spravit nejake zavesenie, aby sa nemuseli dosky poskodit. Tuto u nas fici bud drevo, drevoplast alebo potom total zabednene betonove ploty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 9:56:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- toto si tiez vsimam, ze skor taketo prirodnejsie materialy teraz ludia riesia, aspon teda na pohlad, lebo vsak drevoplast to mix kadecoho. k betonovym trojmetrovym stenam sa radsej nevyjadrujem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2024 11:34:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Veď práve, že je to mix a pri každej firme je to zloženie iné. Aj keď si povieš, že však drevoplastové dosky ako drevoplastové dosky, ale ti poviem, že nie. Napozeral som sa toho hodne, keď som robil plot z nich. Som si to kreslil jak blázen ešte aj rôznymi profilmi, šírkami, hrúbkami, že ako to bude potom celé vyzerať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2024 10:53:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- nebolo by v tvojom pripade jednoduchsie zajst za predajcom a s nim to nejak poriesit, ze aj nejake vizualizacie by ti porobil a podobne? lebo toto muselo dat pekne zabrat. akoze aj casovo, ale aj tak celkovo, az si to ozaj isiel podla rozmerov, mierky atd. -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2024 9:14:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
U niektorych predajcov je aj taka moznost, ze nemusis ani nikam chodit a dohadovat sa, ale vies vsetko vyriesit pekne krasne cez mailovu komunikaciu. Poriesite takto rozmery, odfotis svoj priestor, na zaklade toho ti predajca poskytne nejake rady a odporucania.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 8:22:29 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Myslím, že to si sa rovno mohol zmieniť o tom, u koho je napríklad taká možnosť. Lebo tak pri tom plote samotnom je viacero možností, ako ho riešiť a nie to potom ešte toho, čo sa predajcov týka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 04. Apr 2024 7:38:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 15. Okt 2018 14:17:22
Príspevky: 28
milon: to by som poprosilo, aby to všade takto fungovalo a vedeli všetko riešiť takýmto spôsobom. lebo niekedy proste fakt nemá človek čas alebo chuť niekam cestovať a dohadovať. veď to aby si človek pomaly voľno z práce bral, keď chce takéto veci riešiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 05. Apr 2024 8:39:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 66
Toto mne zase problém nerobí vôbec, keď ide o niečo takéto. Však koľko krát riešiť také niečo ako je plot, ako je podlaha, alebo ja neviem, tienenie, vykurovanie alebo čo. Ja si ten čas teda viem nájsť, aby som všetko poriadne vybavil. Pokiaľ treba zájsť niekam ďalej, tak to spojíme s nejakým výletom. Všetko sa dá nejak vymyslieť. A okrem toho, oplatí sa dopredu si predsa pozrieť aj naživo, čo ideš vlastne kupovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 10. Apr 2024 7:06:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
Za ten jeden obetovany den, ked si najdes cas a vybehnes niekam, aby si sa s niekym stretol, ze ti vsetko vysvetli a ukaze, ako co funguje a tak dalej, to podla mna stoji.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 11. Apr 2024 11:08:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Nov 2017 11:27:57
Príspevky: 54
ked uz o tomto hovorite, tak velmi dobre to maju spravene v timbermaxe v samorine v showroome. jasne, ze tam maju vystavene svoje dosky, ale nie len vnutri v intererii v kancli a tak, ale aj normalne vonku maju spravenu taku ukazku, kde su dosky pouzite aj ako podlaha, aj ako kvazi oplotenie. dosiek je viacej druhov, viacej prevedeni, viacej farieb, toto vsetko sa tam da popozerat a porovnat si to.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt