Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 22:43:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2023 10:33:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
daju sa spravit aj vizualizacie napriklad, ci uz si ju das spravit v nejakom studiu alebo sam doma si spravis. kaldewei ma taku moznost na webe, ze si vies aj navrhnut kupelnu, daju sa tam pridat kadejake veci. som sa s tym minule bavkal cely vecer. zena uz nervozna, ze co stale tukam, ale som sa normalne do toho zazral nejak :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 11:24:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Stavbar si mohol rovno nejaký link na to poslať, že kde to nájdem. Nemám rada toto preklikávanie sa hore dole a takéto veci ti ja akože môžem :D Aj keď sme napríklad sedačku kupovali, tak tam bola zase taká možnosť, že sa dá online prechádzať akože po predajni. Ja som zase pri tom presedela jednu chvíľu. Toto by som tiež skúsila.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 13:24:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
Heh fakt, tak to znie tiez zaujimavo. Ono su teraz uz rozne vychytavky na to ako nalakat ludi


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2023 11:04:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
tak nalakat ako nalakat, myslim, ze vela ludi vyuziva taketo nieco, ze si chce tak nejak dopredu rozvhrnut, ked prerabaju alebo zariaduju. a bola by skoda to nevyuzit, ked aj svojpomocne sa to da spravit. netreba nikomu za to platit a usetrene peniaze za vizualizaciu sa daju investovat do toho zariadenia radsej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 17. Apr 2023 11:35:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
Imenga vsak si daj do Google ich web a tam to najdes potom uz rychlo. Stranku maju spravenu prehladne, tak sa netreba toho bat, ze by si sa nevedela zorientovat. A potom uz v tom planovaci ides proste intuitivne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 17. Apr 2023 14:21:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
Podľa mňa to ani tak nie je nalákanie, ale človek to potrebuje vidieť. Inak som pozeral ich stránku a vyzerá super, ľahko som si tam pohľadal, čo som potreboval, to je pravda


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 8:54:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- izy aj si si vybral nejaku vanu alebo vanicku? tak myslim, ci ides aj zariadovat alebo prerabat, alebo si sa tiez len trochu zabavil s tym, ako tu poniektori :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 19. Apr 2023 10:14:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Napriklad ja som o tomto ani nevedel, ked mam pravdu povedat. Ale tak u nas sa nejake velke zmeny nerobili, ze by to bolo vyzadovalo spravit nejaku vizualizaciu. My sme v podstate len obkladali kupelku a robil sa taky na pevno sprchovy kut, predtym sme mali taky komplet z predajne. Ale aky som bol najskor z toho nadseny, tak ma to omrzelo. Teraz som rad, ze sme to spravili takto, nieco medzi walkin a medzi klasickym sprchovym.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2023 10:31:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 48
Tiez som nie tak davno zhanal vanicku do sprchoveho kuta. Po predoslych skusenostiach som si povedal, ze nech to aj stoji viacej, ale ze chcem nejaku poriadnu. Tak sme smaltovanu davali, vsak to je asi taka najpevnejsia a na moje prekvapenie nebola ani ze nejak drahsia oproti tym plastovym a takym tym, no proste lacnym na pohlad. Plus este sme dali aj protismykovu upravu na nu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 25. Apr 2023 7:11:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 67
Bydlisko: Malacky
na takychto veciach netreba veru setrit. smaltovana sa nam takisto osvedcila, ale teda tiez sme najprv nevedeli, nechali sme si poradit. ale vseobecne aj co sa vani tyka, tak sme najprv aj z akrylatoveho plastu pozerali, tak zakazdym boli recenzie na ten smalt proste lepsie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt