Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 13:56:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 12:37:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
inak je napriklad rozdiel v kavlite alebo teda v pevnosti medzi klasickymi rozmermi napriklad 150 vana a dlhsia 200?

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 9:44:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Ešte som nepočul takéto niečo, že by to malo vplyv na pevnosť a odolnosť.
Oba rozmery sú podľa mňa úplne bežné a normálne pri vaniach, nie je nejaký nadrozmer alebo čo.
Akože napríklad pri bráne, keď sa dáva robiť, tak tam je dôležitá dĺžka, aby brána nebola labilná.
Ale pri vani to nemôže mať na nič vplyv. Používa sa rovnaký materiál a ten je odolné rovnako, keď máš z neho dvojmetrovú vaňu alebo malé umývadlo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 13:16:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
mozno to myslel nie pri smaltovanej ale pri akrylavoej, tam ano sice uz aj 2 metrova vana je beznym rozmerom v tejto dobe, ale plast nie je taky pevny ako smalt. pri smaltovanej vani sa asi take veci riesit nemusia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2023 13:13:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Jaaaj tak. No ako pri akrylovej no, to tazko povedat, zekdze podla mna to je aj tak stale len plast a ten moc pevny nie je, no pri smaltovanej vani si myslim, ze taketo nieco asi nehrozi


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 8:09:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
to by som teda kludne zaradil medzi vyhody smaltovanych vani tym padom... nenapadlo mi zamyslat sa nad tym z tohto hladiska, ale ma to nieco do seba... zase nezatracujme uplne ten plast, vsak je to material, ktory nas sprevadza po cely zivot, je vsade okolo nas... ale tak ked sa da zvolit lepsia moznost, tak ja som za a v tomto pripade to vychadza prave na ten smalt...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 13:19:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
A tak podla mna tu nik plast nezatracuje ale nebudeme si zas vraviet, ze pre niektore veci je lepsie, ak su vyrobene z trvacnejsieho a pevnejsieho materialu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 8:01:47 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
keby si to tak chcelo uvedomiť viacej ľudí, keď idú zariaďovať kúpeľne, potom by nemuseli tak často prerábať alebo hľadať, že kde sa stala chyba. a ono to ani nie je, že by tie kvalitnejšie, v tomto prípade smaltované vane alebo teda vaničky, že by bolo nejak výrazne drahšie alebo čo. akože hej, nájdu sa aj také, ale tak to sa dá nájsť aj plastová vaňa drahá. bavíme sa o takých normálnych cenách dostupných každému, a to sa vybrať dá niečo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 14:32:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
No to je vec, ktoru si clovek uvedomi bud na zaciatku, alebo az potom, ked sa nieco stane


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 10:06:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
lepsie ak na zaciatku, ale zase ak nema kto usmernit, tak to si velmi neporadi. akoze ja mam rad ze online nakupy, setri to cas a podobne, ale zase chyba tam ten osobny kontakt, ze nema ti kto poradit, nema ta kto naviest lepsiou cestou pri rozhodovani. pokial ide o taketo zalezitosti, tak uprednostujem radsej navstevu predajne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 19:34:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
pri niektorých veciach je fajn online svet ako vravíš, no presne sú veci, ktoré si človek potrebuje prezrieť, premerať, primerať , omakať a tak je lepšie navštíviť predajňu, kde sa môžeš čo to aj popýtať


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt