Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 14:49:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 10:34:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Tak pre mňa je wellness akože neporovnateľný s vaňou. Mám rada jedno aj druhé, to akože o tom potom, ale rozdiel to je. Ale tak dajú sa aj vane kúpiť také už riadne, s kadejakými tryskami, funkciami aj veľké, pohodlné, takže toto je super akože. Aj ten kúpeľ potom je iný zážitok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 12:34:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
ved ono sa to aj myslelo, ze s takouto vanou to uz mas ako ten wellness, ze to vie nahradit nejaku virivku alebo take nieco podobne. moze to byt zaujimave, kazdopadne si ale treba zvazit, ci by to clovek aj poriadne vyuzil, keby uz domov kupuje taku vanu. ja som rad za to, ze sme kupili taku, ktora nam vydrzi po dlhe roky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 16:40:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 67
Bydlisko: Malacky
ako predstava je super, len ci to nie je narocne energeticky, vies ci sa ti viacej neoplati chodit niekam raz za cas do wellnesu, ked vsetko slo tak moc hore..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 10:05:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
atlasko podla coho sudis, ze ti vydrzi dlhe roky? akoze ja ti to samozrejme prajem, vsak nech s tym nemas starosti, nech nemusis prerabat a podobne, ale to, ze kde beries taku istotu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 11:22:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 59
Bydlisko: Trenčín
vsak to vies uplne jednoducho posudit... jednak podla toho, aku vanu kupujes, ze co je to za material... pri niektorych je vacsia pravdepodobnost vzladom na vlastnosti materialu, ze vydrzi dlhsie ako ine... a v druhom rade sa da podla mna napriklad aj zarukou riadit, aku dava ktory vyrobca...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 17:27:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
No a s tymi zarukami je to ako? Su to 2 roky ako pomaly na vsetko alebo dava niekto aj viac rokov?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 10:03:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
to bude záležať hlavne od toho, čo za značku kupuješ. nemyslím si, že to budú mať všetci výrobcovia rovnako. preto píšem takto rovno, že výrobcovia, lebo tak tí si stanovujú podmienky a toto všetko. predajca, nejaká predajňa, štúdio, to už sú vlastne len sprostredkovatelia potom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 12:19:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
pri vani, kedze to nie je vec, co menis nejak casto, by som mozno volil aj taku znacku, ktora ma vyssiu zaruku. ako smalt je odolny, ale tak stat sa moze cokolvek a ked sa to tak vezme, mozno by to nebol ani velky cenovy rozdiel


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 9:45:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
Kogen aj viac rokov a to omnoho viac akoze. Ked si pozries Kaldewei, tak oni na svoje vyrobky davaju 30 rokov zaruku. Takze je to rozdiel dost vyrazny oproti tym klasickym zakonnym dvom rokom, ktore ti musi dat kazdy. Asi si teda stoja za tym, co robia, ked si dovolia takutu zaruku poskytovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 11:52:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
To sa podla mna odvija aj od toho, ze z akych materialov maju tie svoje produkty, ako vane, vanicky a tak. Lebo niektore materialy su odolnejsie ako ine. Smaltovana vana ti vydrzi ozaj dlhe roky a to aj keby si taku zaruku na nu nedostal. Ale uplne tomu rozumiem, ze pre cloveka je to ako taka istota, alebo ako by som to nazval.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt