Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 11:58:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 19:14:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Chcela by som sa spytat na trochu atypicku vanu, ci tu nahodou nema nieto taku. Hrozne sami paci ovalna no vsadena vana, tak by som chcela vediet, ci tu niekto taku ma a kde sa teda take atypicke vane daju zohnat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 8:35:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
Chceš ju teda obmurovať? Veď to by sa dala každá jedna vaňa nie? Nemáš nejaký obrázok, ako by si to vlastne chcela?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 14:59:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
nebola by potom lepsia samostojaca ? no ine som primarne chcel. odkial mate sprchove vanicky, akutne potrebujem vymenit tu co mame doma


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 9:55:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
natally ale prečo, však dobre si spravila, že si si to vyskúšala. skôr by som ale povedal, že problematickejšie je nájsť práveže nejakú väčšiu, dlhšiu vaňu, keď je niekto vysoký. lebo tak keď si nižšia, tak to máš aspoň tú výhodu, že v podstate do každej sa pohodlne vojdeš ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 11:29:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
ak sa smiem pridam sa. mate niekto vanu s fuknciou skin touch? je to nieco take ako virivka, len tie bulbkinky su na trocha inej baze?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 13:24:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Ano, viem co mas na mysli. Ja som to pozeral, ked sme vyberali vanu, Kaldewei ponuka takuto funkciu pri vaniach, ak sa nemylim. Ale nakoniec sme sa rozhodli, ze zoberieme len klasicku vanu bez tohto, vybrali sme si len protismykovu upravu na nu, sme si povedali, ze toto bude bohate stacit a ked budeme chciet nejaky wellness, tak to vyriesime tak, ze pojdeme niekam do kupelov. Ale akoze ak sa casto kupete, pripadne mas nejaku citlivu pokozku, tak je to dobra volba by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2023 10:46:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... a tak to zase ja by som sa rýchlo nechal na takéto niečo ukecať :D však to musí byť iná parádička mať rovno doma takýto luxus, a čo som pozeral, tak aj na pokožku to dobre vplýva... každá vaňa sa dá zariešiť s týmto vybavením?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 12. Feb 2023 12:55:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
ako najskor som myslela, ze by sme si do klasicej vane s funkciou virivky, ale toto sa mi tak nejak pozdrava viacej. proste take sprijemnenie kupela, lepsia regenracia, obaja v manzelom sme sportovci, tak ma to tak ohurilo. @jamiro pozerala som , ze oni maju take vane a ty si s tou vasou v pohode? co sa kvality tyka a prevedenia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 9:50:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 28
tak to keby si uz mam vybrat medzi takou vanou, co sa tvari ako virivka a medzi touto funkciou, tak by som bez vahania radsej tuto druhu moznost brala. som si to vyhladala, ze co je to presne zac a rovno vdaka kupelu ziskat hladsiu a jemnejsiu pokozku? vsak to chce kazda zena si myslim. a hadam aj nejaki chlapi by sa nasli. tym padom sa da eliminovat aj to mnozstvo kozmetiky, ktoru mam napriklad ja doma a nebudem sama si myslim :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 15:57:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
musim najst predajnu, kde ju maju naskladnenu, rada by som ju totizto aj nazivo videla. @domura ved to prave, ja sa milujem kupat a takto ak mam byt vdaka vani krajsia, tak preco nie. ten moj je jej v celku nakloneny, tak snad sa k nej aj dopracujeme


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt