Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:21:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2023 18:05:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
akurat riesime do domu novu kupelnu a v celku ma tieto povrchove upravy zaujimaju, to ma len tato znacka alebo inak sa opytam, preco prave od nich ste brali vanicku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 31. Jan 2023 11:17:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 52
Bydlisko: Žilina
Mozu to mat aj ine znacky, len treba zvazit aj ine benefity ako napriklad zaruku a podobne. Uz ste pozerali nejake modely, ze co by sa vam tak pacilo a hodilo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2023 8:39:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 31
Bydlisko: Myjava
my sme kupovali sice vanu Kaldewei, nie vanicku, ale robia oboje a plus k tomu aj umyvadla napriklad. takze pekne sa da zariadit cela kupelna, co sa tyka takejto sanity. a ked uz spominas aj zaruku, tak tu sme dostali 30 rokov, co bezne poskytuju. to je viac ako som nasiel u inych spolocnosti. to je dost velky benefit by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2023 13:31:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 52
Bydlisko: Žilina
A ved tak je to aj najlepsie. Mne sa paci, ak je vsetko tak povediac zladene v jednom style a to sa ti najskor podari, ak si vyberas z jednej znacky. No ved to je super, ako by som nepovedala, ze sa dava az taka vysoka zaruka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 10:35:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Branno66 aj ste boli niekde pozerať, keď ste kupovali, či ste objednávali z nejakého eshopu? Lebo neviem si popravde predstaviť, že by som kupovala vaňu bez toho, aby som ju videla. My sme kupovali tiež smaltovanú, ale o to nejde teraz, ale to som chcela povedať, že ja som ju potrebovala vidieť naživo a porovnať si to aj s inými, aby som aj tú veľkosť videla, že či to bude dosť, alebo radšej väčšiu zoberieme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 13:57:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
A ved to mozes? Uz mas aj vybratu, aku by si chcela? Podla toho treba popozerat kupelnove studia a zistit si, kde by ju mohli mat. Ale chapem, ja tiez radsej vidim veci nazivo pokial sa pre ne uplne ze rozhodnem


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2023 10:25:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Co ci moze? Objednat vanu z eshopu? A preco nie? Vsak su kadejake stranky, z ktorych sa to da, kde maju normalne rozpisane veci. Ked sa prerabalo u nas, tak sme vsetko boli pozerat aj osobne. Aj obklady napriklad, lebo inak to moze na obrazku vyzerat a inak nazivo, to je jasne. Aj ked niekto si mozno povie, ze v tych vaniach nie su neviem ake rozdiely, tak to asi nemusel este nejaku vyberat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Sob 04. Feb 2023 15:23:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Nie pozriet si ju nazivo :) Potom je uz jedno kde si ju objedna, kde najde tu najlepsiu cenu. Tiez si rada pozriem niektore veci nazivo a nasledne ich kupim tam, kde su v najlepsej cene alebo dostupnosti


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 9:56:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
kľudne aj keby si ideš spraviť nejaký prieskum do kúpeľňového štúdia, že si popozeráš a potom ideš inde objednať. však to je normálne, že si spravíš nejaký prieskum. a zase aj čo sa cien týka, tak nie sú úplne rovnaké u každého predajcu, takže aj to mi príde akože okej, že si pozrieš, kde vieš kúpiť za najlepšiu cenu, keď už si niečo vyberieš.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 12:48:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
sa budete smiat no my ked sme riesili vanu, tak sa do som si v predajni do kazdej co sa mi pacila proste musela lahnut. milujem sa kupat vo vani a proste som potrebovala vediet, ako sa v nej bude lezat, kedze nie som nejak vysoka


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt