Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:39:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 10:19:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
teraz to ako myslis, ze aby mali naskladnenu? myslis od tej znacky, ci taku co ma takuto upravu/ funkciu? to mas asi za jedno, lebo skusat na predajni to nebudes. ale pozriet akoze rozhodne chod, znacka je to taka, ze ju mavaju v predajniach, v takych tych lepsich, v kupelnovych studiach a tak, nie v polskych obchodoch. treba to vyuzit, ked je nej nakloneny ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 12:48:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
nie chcela by som taku vanu vidiet nazivo,. chcela by som vediet kade idu vlastne tie bublinky a podobne. no tusim co som tak sondovala tak tuto znacku ponuka aj siko, tak by sme sa tam, chceli zastavit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 16. Feb 2023 9:59:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Tak to v predajni asi tazko ti bude napustat niekto vanu. To skor potom keby bola nejaka vystava alebo take nieco, tam skor by sa to dalo vidiet, ze by to prezentovali, ako vlastne funguje vana s takouto funkciou. Treba si pozriet, ci niekde nebudu, teraz konecne po rokoch sa to rozbieha aj v tejto oblasti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 16. Feb 2023 13:36:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
hmmm to je tiez pravda, ale tak mna by to tiez pred kupou zaujimalo, ci je to vlastne to, co od nej ocakavam. @hajamira myslis niekde na vystavach? nooo to by bolo mozne

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2023 11:23:35 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
ale tak zase ono ani tie povrchove upravy, co sa davaju na vane alebo na sprchove vanicky ti nikto nijak extre nepredvedie si myslim. mozes vidiet, ako to vyzera na tej vani, ale ze by ti predajca demonstroval cistenie a odtekanie vody alebo co, tak to si nemyslim. da sa o tom vela precitat, pozriet si nejake fotky, mozno aj videa by sa nasli. toto je napriklad ta protismykova uprava, neviem, ci to bude dostatocne dobre vidiet, posudte.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2023 13:33:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
ako to je jasne, tie povrchove upravy chapem, mne slo skor o tie bublinky :D takto ked to citam to znie super, len to ma len tak napadlo, vies, ze mozno vidiet to ako idu tie bublinky a podobne

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2023 9:01:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
duflo... to si dam nejak poziadavku pri objednavke vane, ze by som tam chcel taketo nieco... lebo co som bol zatial pozerat, tak som nenatrafil na take vane, ze by takto ten povrch vyzeral... i ked je pravda, ze zatial som vela toho neobehol, skor take tie vseobecne zamerane predajne... asi to bude chciet ist priamo do nejakeho kupelnoveho studia...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2023 16:26:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
a kde presne si bol? my sa chystame zajtra do sika, tam tiez ponukaju tieto vane, tak sa chcem ist popytat na tu, co pozerame my


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 8:52:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Pezinok
Tam sa da dobre nakupit, maju aj taku lepsiu a sirsiu ponuku, ze ozaj si vies vybrat pri tych veciach aj rozne materialy, maju viacero vyrobcov v ponuke. Takze mas si z coho vyberat ozaj, nie je to tak ako v niektorych inych predajniach, kde je to bud alebo. Aj ste si nieco vyhliadli?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 18:40:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 65
my sme tam boli dnes pozerat vanu a teda aj sprchovy kut pre maminu. z hodou okolnosti tam mali aj tie vane co ste tu spominali a zaujala nas hlavne ta moznost povrchovej upravy. chcela som sa preto opytat, ak to teda niekto mate, ci sa to lahko udrziava

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt