Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 4:14:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 27. Jún 2017 13:04:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 71
JurajG píše:
O com? Riesili tu znacku. Preto som napisal, ze sa da prostrednictvom tej zohnat aj obklady a dlazby uz v dnesnej dobe. Aspon podla toho, co viem. Vsetko postupne to treba riesit, najskor obklady, dlazby, nasledne zase vanu, sprchovy kut, umyvadla, wc, bidety a vsetky tieto veci, co sa tykaju sanity.
Potom zase nabytok, vsetko to ma svoju postupnost, aspon teda moja je taka znalost v tomto smere ;)


Lenze to som nevedel, ze aj dlazby a tieto veci. Preto som sa pytal. Lebo je to pre mna nieco nove. Ale aspon budem vediet. Takato postupnost ako si mi napisal je najprijatelnejsia hej? Nevedel som, ze ci najskor zacat riesit sanitu a az potom obklad ci najskor nekupim to a az potom to, ale mozno by podla toho, co citam, by nebolo na skodu to kupovat vsetko naraz


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 30. Jún 2017 7:55:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Pre kazdeho je prijatelne nieco ine predsa. My sme vyberali aj kupovali taktiez vsetko naraz, avsak napriklad moj svokor ten najskor sanitu a potom riesil, ze k tomu ake dlazby obklad by siel a tieto veci, ten v tom zvolil podla mna celkom zvlastnu postupnost, ale kazdy ako mu to vyhovuje si myslim. Ono ked mas vsetko pod jednou strechou, ze to kupis tak je to aspon rychlo a bez nejakych starosti a este ked dostanes nejaku vyhodnu ponuku tak duplom ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 03. Júl 2017 9:18:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Nie si sam, co to nevedel. To ako to vyriesit je v konecnom vysledku aj tak len na tebe, ze akym smerom sa rozhodnes ist, co budes povazovat za vhodnu volbu. Stavbarandy je to o tom, co komu ako vyhovuje, to co vyhovuje mne napriklad inemu nemusi a zase naopak, takze nad tymto sa asi neoplati nejako pozastavovat. Podstatne je aby s vyberom sme boli v pohode. Aby sme nelutovali tie peniaze, co do toho dame. Ano, vyhodna ponuka je fajn, napriklad co viem, tak teraz ma aj JIKA nejaku akciu, co sa tyka obkladov a dlazieb, takze to tiez mozno bude fajn.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 04. Júl 2017 9:34:54 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Riesili ste niekto nejaku zastenu alebo nieco take na vanu? Potreboval by som toto nejako vyriesit, lebo sa obavam toho, ze vymenim vanu a ani nebude vidiet, ze je vymenena, kedze tam capneme zase zaves, rad by som to riesil nejako inak aby to bolo aj estetickejsie, ale hlavne aby to plnilo svoj ucel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2017 13:14:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
JurajG píše:
Romikg00 tiez som o tomto nemal paru, kym som to nemusel riesit. Takze tazku hlavu si z toho nemusis robit, ze nieco nevies, o niecom nemas info. Podstatne je aby si sa tieto veci dozvedel, ked ich budes musiet niekedy v zivote riesit. My ked sme to zacali riesit a trapili sa s tym tak take veci som sa dozvedel, naucil, ze uz by som asi ani nemal problem vybrat to ppre mna spravne, co sa tyka sanity, wc, sprchy a vsetkych tychto veci, dokonca mozno ta to taktiez prekvapi, ale vies cez nich zohnat aj obklady a dlazby :euforia:


To teda ma to prekvapilo, dlho som bol v tom, ze je to len o sanite, ale som sa zmylil, som zastal v case evidentne, budem musiet pozriet na stranku tej znacky, nech si prezriem teda ponuku, co este nove sa dozviem. Nabytok od nich je kvalitny? O sanite a tak tak som pocul toho uz vela a najma dobreho, ale ohladne nabytku tam netusim ako to je asi s kvalitou ako takou


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 09. Júl 2017 5:36:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Denislav píše:
Riesili ste niekto nejaku zastenu alebo nieco take na vanu? Potreboval by som toto nejako vyriesit, lebo sa obavam toho, ze vymenim vanu a ani nebude vidiet, ze je vymenena, kedze tam capneme zase zaves, rad by som to riesil nejako inak aby to bolo aj estetickejsie, ale hlavne aby to plnilo svoj ucel.


Zaves davat na novu vanu je podla mna nezmysel. Daju sa zohnat dnes uz aj sklene zasteny, ktore skvelo lemuju akoby cast obvodu, tym padom su tvaru vane prisposobene a nemusis sa bat, ze nejako cez nu pretecie voda von alebo nieco podobne. Tiez mam aj pocit, ze je to co sa tyka cistenia lepsia volba takato zastena ako zaves. Zaves nevycistis aj neviem keby ako velmi chces


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2017 8:12:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
Lenze ake rozmery mavaju tie zasteny?..Snad to nie je tak, ze po celom obvode..Myslim, ze by bohato stacilo, len keby je to nejako tak, ze do polovice vane, to by mohlo byt ok aj v takom pripade..Nie?..Neviem si predstavit, ze by ta zastena bola po celom okraji..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 11. Júl 2017 7:39:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Mirrorr tie zasteny uz maju aj rozne rozmery. Ale treba ich vyberat konkretne k vani. K danemu typu. Napriklad, ked si pozries tuto ponuku http://www.jika.sk/produkty/produktove- ... e-zasteny/ tych zasten, tiez mame jednu z nich, tak tam mas aj napisane, ze pre aku vanu je akoby urcena, tak sa vies podla toho riadit. Lebo niektore su podla vane zakrivene, ine zase rovne, tak aby to dobre sedelo, priliehalo a nepretekalo nejako. My mame takuto zastenu a ja by som to nemenil. O zavese uz radsej nechcem nikdy ani len pocut, nieto si ho este predstavovat :evil2:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 12. Júl 2017 14:42:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
samouk píše:
Mirrorr tie zasteny uz maju aj rozne rozmery. Ale treba ich vyberat konkretne k vani. K danemu typu. Napriklad, ked si pozries tuto ponuku http://www.jika.sk/produkty/produktove- ... e-zasteny/ tych zasten, tiez mame jednu z nich, tak tam mas aj napisane, ze pre aku vanu je akoby urcena, tak sa vies podla toho riadit. Lebo niektore su podla vane zakrivene, ine zase rovne, tak aby to dobre sedelo, priliehalo a nepretekalo nejako. My mame takuto zastenu a ja by som to nemenil. O zavese uz radsej nechcem nikdy ani len pocut, nieto si ho este predstavovat :evil2:


Vdaka ti za ten link..Pozriem si to ake su tie zasteny..Takze tak pokope to bude najvhodnejsie..Co sa tyka nejakeho toho cistenia alebo tak, nie je to narocne?..Ked je neustale tak zastena vystavovana spliechaniu a podobne?..Mas ciru zastenu alebo sa da vybrat aj nejaka taka akoby matna alebo akoby som to napisal?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2017 8:08:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Nie su narocne na udrzbu, starostlivost. Vacsina tych zasten, aspon co sa tyka Jiky, tak maju povrch Perla Glass, to znamena, ze na povrchu tej zasteny sa voda zbali do takych kvapociek a tie so sebou odnasaju necistotu, mastnotu a podobne. Keby ten povrch nebol takto prisposobene tak by na zastene vznikali take nepekne mapy ;) Preto je dobre aj na tieto veci sa pozerat, aby neskor sa tvoja zena pri cisteni nezblaznila ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt