Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 6:58:38


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 22. Máj 2017 9:03:56 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
salowel píše:
caute meral som to vsetko a bude najvhodnejsie to asi riesit stylom, ze vana 160 to bude asi taky ideal, nam tam a sprchovy kut, respektive vanicka nejakych 90 to by slo. Avsak teraz sa posunut dalej, mate skusenosti s nakupovanim sanity prostrednictvom velkych obchodov? Alebo akym sposobom by som to mal riesit aby to bolo v pohode?


Skôr by som sa pozeral po výrobcoch a asi až potom následne by som riešil, kde sa bude dať daná sanita, pre ktorú sa rozhodnem kúpiť. Pretože vo veľkých obchodoch sa stretneš s mnohými kúskami, s mnohými značkami a poviem ti, že na mieste sa pre niečo rozhodnúť nebude najjednoduchšie, takto si vieš z domu pozrieť na nete čo asi a potom si ísť za tým ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 23. Máj 2017 17:33:52 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 15. Máj 2017 18:48:48
Príspevky: 4
@cajomo hej hej, chápem.. v prípade nutnosti šetrenia priestorom je najlepším riešením 2v1, také to bidetové "prkníčko" :) ale v každom prípade je to podľa mňa vec, ktorá sa oplatí mať doma, hlavne zo zdravorných dôvodov.. a dnes už je vymožeností plno


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 24. Máj 2017 7:39:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
gabo ked si riesil tieto veci, tak kde si zacal? Akymi vyrobcami by som asi mal zacat? Pozeral som, ze vyrobcov je vela. Avsak asi je dost dolezite aby vsetko bolo od jedneho, nie? Aby som si zbytocne nekomplikoval zivot tym, ze nieco od tade, nieco od tade. Myslel som, ze mozno by som isiel do nejakej velkej predajne a vybral si tak, ale podla toho, co si napisal asi to nebude najvhodnejsim riesenim, myslis, ze nejaky popis k sanite a tak, ze najdem niekde na nete?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 25. Máj 2017 14:15:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
alexm píše:
@cajomo hej hej, chápem.. v prípade nutnosti šetrenia priestorom je najlepším riešením 2v1, také to bidetové "prkníčko" :) ale v každom prípade je to podľa mňa vec, ktorá sa oplatí mať doma, hlavne zo zdravorných dôvodov.. a dnes už je vymožeností plno


Ano, to viem, da sa riesit aj prknicko, ale da sa cele wc tak riesit, ze dva v jednom v podstate. My to mame. Avsak ako som ti pisal nie to co si ty pisal, ale ja mam skusenosti s takym wc Roca In-wash Inspira sa vola, podstata je taka ako si aj ty v podstate popisoval. A myslim, ze tie funkcie, ktore ma taktiez dokazu odcenit ludia, ktori maju nejake zdravotne problemy. Nemusia presadat z wc na bidet a podobne. Takto to maju vsetko pokope, akoze u nas sa to ujalo :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 01. Jún 2017 6:25:48 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
salowel píše:
gabo ked si riesil tieto veci, tak kde si zacal? Akymi vyrobcami by som asi mal zacat? Pozeral som, ze vyrobcov je vela. Avsak asi je dost dolezite aby vsetko bolo od jedneho, nie? Aby som si zbytocne nekomplikoval zivot tym, ze nieco od tade, nieco od tade. Myslel som, ze mozno by som isiel do nejakej velkej predajne a vybral si tak, ale podla toho, co si napisal asi to nebude najvhodnejsim riesenim, myslis, ze nejaky popis k sanite a tak, ze najdem niekde na nete?


Výrobcov je veľa, to máš pravdu. Ale z môjho pohľadu, z mojej skúsenosti by bolo dobré začať pozerať sa po tých najznámejších, to si už vieš pekne nájsť. Pri takých tých známejších, zvučnejších značkách máš v podstate akoby istotu, že to bude viac menej v pohodke, čo sa týka kvality. Čo pri nejakej sanite lacnej tožvie od akého výrobcu by som sa celkom tej kvality obával. Neviem či je to dôležité, z môjho pohľadu je to tak lepšie, ale je to asi všetko len vecou názora.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2017 8:53:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
gabo neviem či by som napísal, že viac menej, keď je značka na trhu, už dlhé roky, tak to o niečom svedčí a predsa len keď už je na trhu dlhé roky, tak si myslím, že je veľká pravdepodobnosť, že technológie napredujú aj skrz to, že majú už mnoho skúseností ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2017 9:06:51 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Áno, nepíšem, že nie v tomto s tebou súhlasím. Ale tak, či je tam stopercentná istota, to si tvrdiť nedovolím, ale myslím, že skôr máš istotu pri známejších značkách, presne jak si to aj ty napísal. Pri lacnej sanite, tožvie od akého výrobcu je to už dosť na polemizovanie, či do toho ísť alebo nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2017 17:14:47 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 15. Máj 2017 18:48:48
Príspevky: 4
cajomo píše:
alexm píše:
@cajomo hej hej, chápem.. v prípade nutnosti šetrenia priestorom je najlepším riešením 2v1, také to bidetové "prkníčko" :) ale v každom prípade je to podľa mňa vec, ktorá sa oplatí mať doma, hlavne zo zdravorných dôvodov.. a dnes už je vymožeností plno


Ano, to viem, da sa riesit aj prknicko, ale da sa cele wc tak riesit, ze dva v jednom v podstate. My to mame. Avsak ako som ti pisal nie to co si ty pisal, ale ja mam skusenosti s takym wc Roca In-wash Inspira sa vola, podstata je taka ako si aj ty v podstate popisoval. A myslim, ze tie funkcie, ktore ma taktiez dokazu odcenit ludia, ktori maju nejake zdravotne problemy. Nemusia presadat z wc na bidet a podobne. Takto to maju vsetko pokope, akoze u nas sa to ujalo :)


@cajomo my máme nainštalovanú bidetovú wc dosku (inštalačné video na biobidet.sk), nechceli sme meniť celé WC a ani stavať zvlášť bidet, prišlo mi to ako super riešenie :) odkiaľ máte to in-wash ak sa smiem spýtať, pre inšpiráciu? vďakaaa ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 07. Jún 2017 9:29:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Je to taky kompromis. To si tiez myslim, avsak je dolezite sa aj pri vybere uz len takejto dosky zameriavat na kvalitu prevedenia. Je to od znacky Roca, ale dostali sme sa k tomu prostrednictvom Jiky, kedze je to v ich ponuke. A myslim, ze sme urobili dobre. To wc podla mna odcenia vsetky vekove kategorie. Ja napriklad odcenujem aj to, ze toto wc ma aj snimac pritomnosti, ze vie kedy niekto na nom je a podobne. Ale tak kazdy si sam musi zvazit pre a proti a nasledne sa rozhodnut. Bez toho to podla mna nejde.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 08. Jún 2017 12:10:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
gabo zacal som postupovat tak ako si mi kazal, ze od tych najznamejsich znaciek nejako. Pozeral som si aj tu znacku, co cajomo pisal, co ma od nich wc, ti maju tiez pekne pestru ponuku a vedel by som si zariadit celu kupelnu cez nich. Ale neviem sa dopatrat nejako k tomu, ze akym sposobom kde sa da tato znacka, teda sanita kupit, ze ci maju predajcovia vsetky kusy na sklade alebo ako to je?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt