Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 3:08:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 09. Jún 2017 6:24:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Maju velku ponuku, len kazdy si musi vybrat podla seba, co sa mu zda ako najvhodnejsia volba. Kde sa da kupit? Pozri si priamo stranku tejto znacky. Tam sa to da riesit sposobom, ze si vyberies online, co sa ti pozdava, co by si chcel. Urobi sa ti tam nakupny zoznam, mas tam potom moznosti, ze ci vybrat predajcu alebo ci poslat zoznam na tvoj e-mail. Ked uz budes na tej stranke, tak si tam pekne vies najst aj vsetkych predajcov na slovensku. Ked si das, ze vybrat predajcu, tak ti tam hodi vsetkych kde to maju, takze ty si mozes uz potom vybrat len toho, co ti je najblizsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 12. Jún 2017 15:56:35 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
salowel píše:
gabo zacal som postupovat tak ako si mi kazal, ze od tych najznamejsich znaciek nejako. Pozeral som si aj tu znacku, co cajomo pisal, co ma od nich wc, ti maju tiez pekne pestru ponuku a vedel by som si zariadit celu kupelnu cez nich. Ale neviem sa dopatrat nejako k tomu, ze akym sposobom kde sa da tato znacka, teda sanita kupit, ze ci maju predajcovia vsetky kusy na sklade alebo ako to je?


To neber tak, že ti niečo kážem alebo niečo podobné. Je to len o tom, že som ti chcel poradiť, čo by ti mohlo pomôcť, akým spôsobom sa posunúť. Zle to nemyslím. Keď sa ti pozdáva ponuka, tak prečo nie. Je to presne o tomto, pozrieť si toho viacero a potom aj sám uvidíš, čo ťa viac zaujme, čo naopak ťa zas vôbec nezaujme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 12. Jún 2017 21:23:22 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 15. Máj 2017 18:48:48
Príspevky: 4
@cajomo tak to rozhodne. netreba bezhlavo siahnuť po prvom produkte čo osloví, hlavne ak len na základe ceny, väčšinou je v tom háčik :D hmm s Rocou nemám nijakú skúsensť, ale vďaka za odporúčanie, možno skôr či neskôr poslúži ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2017 6:50:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
alexm píše:
@cajomo tak to rozhodne. netreba bezhlavo siahnuť po prvom produkte čo osloví, hlavne ak len na základe ceny, väčšinou je v tom háčik :D hmm s Rocou nemám nijakú skúsensť, ale vďaka za odporúčanie, možno skôr či neskôr poslúži ;)


Clovek si to na zaciatku neuvedomuje, ze hned prva volba nemusi byt aj spravna volba a to je celkom chybou. Lebo potom moze na to celkom nepekne doplatit. My sme si tolko toho prezreli porovnali ako parametre a vlastnosti, tak aj samotnu kvalitu a vyslo nam co sa tyka pomeru aj ceny aj kvality ako najvhodnejsia varianta, ale tak kazdy si to sam musi zvazit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2017 8:18:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
ako čítam zaznelo tu toho už veľké množstvo, až ste sa k wc posunuli, ale celkom vám rozumiem, že vás to privialo až k wc, keďže to všetko jedno s druhým k sebe patrí, odkedy my prestavujeme byt, tak som sa poriadne ešte ani nezastavila, musíme riešiť hento toto tamto, je toho veľmi veľa avšak, čo sa týka wc a kúpeľne, to už máme všetko zmáknuté, vybraté už len nejaké detaily treba dotiahnuť, my sme sa rozhodli, že si zariadime kúpeľňu celú od JIKY a dosť nás inšpirovala aj táto vizualizácia od nich.

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 19. Jún 2017 10:02:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Vizualizacia vyzera dobre. Avsak comu nerozumiem ten nabytok. Respektive skrinky pod umyvadlami to je tiez tejto znacky? Ak dobre viem aspon teda co som videl tak som si myslel ze maju len tak ze sprchove kuty vane baterie a taketo veci a nie aj nejaky ten nabytok do kupelne toto je pre mna dost nova informacia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 20. Jún 2017 9:46:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
romikg00 píše:
Vizualizacia vyzera dobre. Avsak comu nerozumiem ten nabytok. Respektive skrinky pod umyvadlami to je tiez tejto znacky? Ak dobre viem aspon teda co som videl tak som si myslel ze maju len tak ze sprchove kuty vane baterie a taketo veci a nie aj nejaky ten nabytok do kupelne toto je pre mna dost nova informacia


ja zase nerozumiem, čomu ty na tom nerozumieš, áno všetko to je jednej a tej istej značky, nie nie, už dávno to nie je len tak, že by mali len sanitu, majú aj nábytok, čo ja osobne vnímam ako veľmi fajn, pretože aspoň takto zoženieš v podstate všetko pod jednou strechou, jednej značky a máš po problémoch, ušetríš aj čas aj peniaze.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 21. Jún 2017 8:55:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Romikg00 tiez som o tomto nemal paru, kym som to nemusel riesit. Takze tazku hlavu si z toho nemusis robit, ze nieco nevies, o niecom nemas info. Podstatne je aby si sa tieto veci dozvedel, ked ich budes musiet niekedy v zivote riesit. My ked sme to zacali riesit a trapili sa s tym tak take veci som sa dozvedel, naucil, ze uz by som asi ani nemal problem vybrat to ppre mna spravne, co sa tyka sanity, wc, sprchy a vsetkych tychto veci, dokonca mozno ta to taktiez prekvapi, ale vies cez nich zohnat aj obklady a dlazby :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 22. Jún 2017 13:06:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Juraj ake obklady, ake dlazby? O com to tu akoze pisete? Myslel som, ze tu najdem rady ohladne sprchoveho kuta a celkovo dilemy, ktora pri tomto vznika, avsak citam tu uz aj o inych veciach a neviem ci teda to treba riesit vsetko postupne alebo jak mam tomu rozumiet :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 26. Jún 2017 7:49:35 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
O com? Riesili tu znacku. Preto som napisal, ze sa da prostrednictvom tej zohnat aj obklady a dlazby uz v dnesnej dobe. Aspon podla toho, co viem. Vsetko postupne to treba riesit, najskor obklady, dlazby, nasledne zase vanu, sprchovy kut, umyvadla, wc, bidety a vsetky tieto veci, co sa tykaju sanity.
Potom zase nabytok, vsetko to ma svoju postupnost, aspon teda moja je taka znalost v tomto smere ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt