Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 9:38:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2023 12:18:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
je velky cenovy rozdiel ak ma byt vana samostojaca a taka co sa teda da obmurovat? nie su tie volnestojace napriklad nestabilne?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 18. Júl 2023 9:30:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
myslim si, ze to sa neda takto jednoznacne povedat... ak sa bavime o cene vane samotnej, tak tam ma na to vplyv dost vela faktorov... ak sa budu vykonavat nejake dalsie mensie stavebne upravy, alebo ako by som to nazval, tak toto by som asi do ceny vane priamo nepocital...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 18. Júl 2023 12:32:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
mozno zalezi aj od toho, ci je to nejaka novinka alebo nie. teraz su uz trendy aj medzi vanami, takze cena sa odvija aj od toho. preco by mali byt tie volnestojace nestabilne, mas na vyber aj z takych ktore maju nohy, aj nie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 20. Júl 2023 8:30:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Novinka? Práveže by som povedal, že v tejto oblasti sa novinky nejak výrazne asi neobjavujú. Tam nemáš nejak čo ďalšie vymyslieť, ak nepočítame tvary, rozmery a takúto tú vizuálnu stránku. Ak má byť stabilná tá voľnestojaca vaňa, tak by som hľadel aj na to, z akého je materiálu. Isto bude smaltovaná pevnejšia a stabilnejšia ako nejaká akrylátová.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 20. Júl 2023 12:10:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
ale tak mas rozne farby, tvary prevedenia, aj to sa da povazovat za trendy. no je to skor ta pohladova stranka. minule mi vyhodilo aj take drevene a sklanene vane, no to uz boli take palky za ne, ze asi len malo kto si mohol nieco take dovolit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 21. Júl 2023 10:42:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
niekde v casopise som videla taku drevenu vanu, no podla mna to je fajn len tak na reklamu. cena tam pre istotu ani nebola uvedena. take nieco pre nas smrtelnikov asi ani nie je. podla mna dobrou smaltovanou vanou nie je co pokazit

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 24. Júl 2023 8:55:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
drevenu vanu? normalne akoze z dreva bola spravena? to som este ani nevidel taketo nieco, ked mam pravdu povedat. ale nemyslim si, ze zivotnost bude pri nej taka ako pri smaltovanej vani ponukaju. to drevo moze mat hocijake upravy, ale predsa voda kazdy den a no, neviem, proste sa mi to nezda :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 24. Júl 2023 12:39:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
Nezda sa ti to, ale je to tak. Ono su tam speci povrchove upravy, ze tomu drevu sa nema co stat, aj keby sa ta vana napustala kazdy den. Len ako adelkana spominala, nie je to vec pre beznych ludi, kedze stoji tolko, co pomaly mensi byt :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 25. Júl 2023 14:06:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Naco zbytocne spekulovat. Ved treba najst taku rovnovahu medzi kvalitou a cenou. Smaltovana vana vydrzi podla mna navzdy a teraz su rozne pekne kusky dokonca aj v roznych farbach


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 27. Júl 2023 9:13:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
tak to dakujem pekne, aby som davala niekolko tisic za vanu, to by som musela byt inde :D my sme kupovali smaltovanu kaldewei a ta je podla mna dost kvalitna. aspon tak sme vyberali, z tych kvalitnejsich vani. a vobec nebola ani taka draha, ako sa moze niekomu zdat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt