Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 12. Máj 2024 4:07:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 804 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 81  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 17. Aug 2023 11:24:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Fesak normalne treba pozerat kupelnove studia, take tie klasicke ako je Siko, Ptacek atd. Nie su nejake tazko zohnatelne. Ako zase v hobby predajniach ako MM a podobne, tam by som ich nehladal, myslim si, ze taketo predajne maju takych svojich inych dodavatelov - to takto alibisticky nazvem :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 18. Aug 2023 9:58:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 17. Apr 2023 11:18:24
Príspevky: 14
Bydlisko: Senec
koloman smaltovane vane nie su drahsie ako akrylatove. akoze nejaky cenovy rozdiel tam bude, lebo tak smalt je kvalitnejsi a za kvalitu si zakazdym priplacas. ale tie rozdiely nie su take, ze by si smaltovanu vanu nemohol dovolit aj bezny clovek. na bezne pouzivanie nepotrebujes drahu vanu aku budu kupovat niekam do hotela do prezidentskych apartmanov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 21. Aug 2023 8:31:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
ked pojdes do kupelnoveho studia, tak to mas proste istotu, ze tam natrafis. ale myslim, ze by sa malo dat aj nejak pozriet, kde sa daju zohnat. ked tak webove stranky pozriet s produktami, aby si teda rovno vedel, kam ist.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 21. Aug 2023 13:03:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 67
Bydlisko: Malacky
ono ked tak nie je problem si so danej predajne napriklad aj zavolat, ci tam to co hladas maju vystavene


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 22. Aug 2023 10:23:31 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 109
To by asi musela byt velka nahoda, aby nieco nemali. Ono ked si to pozries, tak niektore z vani su take, ze maju take prevedenia, ze rozdiel je len v tom, na ktorej strane je umiestneny odtok. To zase asi nemusia mat tri rovnake vane s odlisnymi odtokmi vystavene na predajni, to si vies uz predstavit a objedna sa taka, aku potrebujes.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 22. Aug 2023 12:14:17 
diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 100
hej skor ide napriklad o ten samotny tvar tej vane a to na ktorej strane bude odtok, sa uz doladi pri samotnej objednavke. objednaval ste niekto vanu aj tak, ze ste ju vobec na zivo nevidel?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 23. Aug 2023 8:54:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
nebal by som sa toho, keby objednavam od nejakeho overeneho vyrobcu a predajcu. tak v tom pripade by som sa spolahol aj na to, co vidim na obrazku. ale ak nepoznam, alebo je to nieco nezname, menej zname, v tom pripade by som si dal tu namahu a isiel si to aj obehat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 23. Aug 2023 14:40:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
to je pravda. hlavne sa netreba nechat opantat nejakou nizkou cenou, vtedy je podla mna velke riziko, ze nieco nebude v poriadku, je fajn sa zamerat na kvalitu a ked tak na nejaky ten penazny stred


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 24. Aug 2023 9:33:20 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
keby narazím na lacnú vaňu, tak by som pozeral, čo je to za výrobcu, aký je to model a hlavne poriadne skontroloval, či s ňou niečo nie je, nejaké poškodenie a podobne. zase ak je výrobca okej, tak tá nízka cena je potom len plusom pre teba, že niečo ušetríš. napríklad Kaldewei robí vane, to je nemecký výrobca, kvalitné vane robia a ceny sú nie vysoké by som povedal. jasné, že záleží, čo si vyberieš, ale úplne v pohode primerané ceny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 24. Aug 2023 12:51:03 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
mas sam od nich vanu? zaujima ma to lebo drehej zena nam minule priniela nejaky ten katalog a tusim tam boli aj tieto vane. dokonca nam vravela, ze si k nim vies navolit protismykovu upravu a potom nieco na lahsiu udrzbu...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 804 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 81  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt