Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 10. Máj 2024 5:18:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 801 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 81  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 27. Júl 2023 13:25:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
aj mozes konkretizovat kolko ste cca za nu dali? vyberali ste od nich z nejakych vyssich tried?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 01. Aug 2023 8:44:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
To aj mňa zaujíma, lebo tak ja dúfam, že do nejakých 500 eur by sme mohli kúpiť nejakú takú lepšiu vaňu. Čo sme pozerali, tak hej, sú aj lacnejšie, ale zase nechceme sa ulakomiť a kúpiť nejakú plastovú za pár eur a o pár mesiacov sa budeme musieť obzerať po druhej. Tiež asi skôr takú smaltovanú by sme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 01. Aug 2023 11:32:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
aa tak to si myslim ze isto. ked sa to tak vezme, nie je to zas az taka horibilna suma, ved vana sa nemeni kazdy den. je to v celku dost penazi, takze by sa vam mohlo poradit kupit aj kvalitnejsi kusok. este ste sa po ziadnej este neobzerali?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 02. Aug 2023 10:02:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
To je taká optimálna suma, že vieš kúpiť aj kvalitnú dobrú vaňu. Kľudne aj tú smaltované do takejto sumy kúpiš. Neboli ste nič ešte pozerať? To máš asi najlepšie ísť proste osobne do predajne a takto si pozrieť. Ako prieskum sa dá spraviť aj na nete, to hej, ale tak ja som zástanca toho, že lepšie vidieť na vlastné oči, kým niečo takéto budeš kupovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 03. Aug 2023 9:30:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Smaltovane su dobre, odolne, pevne a kvalitne. Lepsie ako plastove. Kaldewei robi taketo vane, je to nemecky vyrobca, takze uz to znaci dobru kvalitu. Ale chcel som k tej cene. Maju vane aj za takuto cenu samozrejme, najdes aj drahsie, to je asi tiez zjavne. Ale vies kupit aj za polovicnu cenu aj takuto kvalitnu vanu ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 04. Aug 2023 8:39:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
keď máte na vaňu určený takýto rozpočet, tak by som možno skúsil zmestiť sa doň aj s umývadlom. to sa dá kúpiť akože v tom štýle ako je vaňa, oni to tak majú v ponuke, že celé také kolekcie robia. aj so sprchovými vaničkami, ale to sem nechcem teraz moc ťahať, keď u vás sa ide riešiť vaňa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 15. Aug 2023 11:27:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Ak mozem, tak ja by som poradila, aby ste isli osobne si popozerat. Lebo ver mi, ze je to ine, ked pozeras len na nete eshopy a potom ked to vidis nazivo :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 16. Aug 2023 9:53:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Toto som bol inak celkom prekvapený, keď som zistil, že tie smaltované vane nie sú také drahé. Som mal predstavu, že tie ceny sa pohybujú trochu niekde inde. Je mi jasné, že sa isto nájdu aj drahšie varianty, ale tak na také bežné domáce využívanie asi do toho netreba investovať nejaké astronomické sumy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 16. Aug 2023 12:19:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Smaltovane vane su drahsie ako akrylatove, ci vobec nie?
My sme vanu v zivote nemali, tak absolutne nemam v tomto smere predstavu, ze co je lepsie ani co sa tyka zivotnosti ani penazi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 17. Aug 2023 11:17:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
karom tato znacka, co si pisal, tak kde by som nasiel ich produkty? v nejakych vacsich obchodoch ich zohnat, ci skor v specializovanych studiach kupelnovych??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 801 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 81  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt