Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 20:23:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 23. Apr 2019 9:39:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
RUDKOKO NEJAKO IM TA VODA PRI TOM BAZENE USKODIT NEMOZE HEJ? NEMOZE TO MAT NEJAKY NEGATIVNY VPLYV NA NE?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 24. Apr 2019 8:55:57 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Branciko skúšal som si to nájsť, aj som našiel aké odtiene sú, len reálne nemám predstavu, že ako to bude vyzerať. Či ozaj to bude farba jak je na tých fotkách, respektíve v tom vzorkovníku.
Mám obavu aby tá sivá bola ozaj taká ako má byť ako očakávam, aby to nebolo iné :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 25. Apr 2019 8:22:41 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Ked mas takuto obavu, tak sa chod na tie dosky priamo pozriet do showroomu, to ti nenapadlo? Aj ked podla mna tam nejaka zmena nebude, ze by to vyzeralo inak, ale tak budes mat aspon istotu ked tam zajdes a nazivo budes vidiet viacero tych odtienov. Mozno napokon zvolis aj iny jak teraz povodne mas v plane ;-)
Ze ozaj ti mozno aj hnedy nejaky padne do oka :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 26. Apr 2019 6:19:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
V showroome ich maju vystavene?
Necital som vsetko, ale tvoj koment ma zaujal, lebo pri takychto zalezitostiach, co sa tykaju doma som najradsej, ked mam moznost vidiet veci za ktore mam zaplatit na zivo :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 26. Apr 2019 8:40:16 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Ano maju, ved na to vlastne tie showroomy aj sluzia. Aby si clovek mohol prist pozriet, co vlastne chce kupit, aby mal ohladne toho jasnu predstavu. Aby vedel co vlastne ide kupovat. Presne tak jak on pisal, ze by to chcel vidiet. Je to podla mna najjednoduchsia cesta si to takto vyriesit :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 29. Apr 2019 12:06:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
LIVIANITO JA SKOR MAM OBAVU Z TOHO, ZE KED TEN MATERIAL BUDE PERMANENTNE PRI VODE A ZE TO AJ BUDE MOKNUT, ZE CI TO NEJAKO NEOVPLYVNI TIE DOSKY, ABY SA NEROZPADLI ZACHVILKU AK ICH PREMOCI :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 29. Apr 2019 14:09:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..myslim skor, ze tieto tvoje starosti by boli opravnene skor pri cistom dreve..tam ano to by som aj ja uvazoval, ze ci sa tomu nieco nemoze stat..ale predsa len pri terasovych doskach by mali mat vyrobcovia na pamati to, ze mozu byt aj vode vystavene..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 30. Apr 2019 9:28:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
bondro vsetko zalezi od toho, ze ake su dosky, ako su odolne, napriklad my co mame timbermax, tak pri tych neni problem s vodou, tie v pohode zvladnu aj ked budu vystavene dazdu, aj ked budu pri bazene, su vyrabane tak aby boli odolne, aby ich nic taketo neposkodilo ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 06. Máj 2019 8:05:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Cize rudkoko nic viac? To je vsetko, co treba? Myslel som, ci aj nejaky nater alebo nieco na ten styl neni potrebne, ked drevoplast obsahuje nejake to percento dreva, ci o to sa postarat netreba. Aby to aj nevybledlo ta farba v lete na slnku, predsa len ked bude prazit pomaly cely den slnko :roll:

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 07. Máj 2019 9:05:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 44
práveže by som povedal, že pri drevoplastových doskách je výhodou práve to, že neni potrebná starostlivosť, keby bolo potrebné aj tie nejako natierať, šmirgľovať alebo čosi, tak to by si si potom rovno drevo mohol dať, lebo o to sa tiež je potrebné starať, čiže to by bolo jedno, no reálne v praxi to jedno neni;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt