Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:51:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 28. Máj 2019 12:57:00 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Najdes otvaracie hodiny bez problemov na nete, pripadne ak by si to nevedel najst, tak napis a ti to poslem. Oplati sa ist pozriet.
Tak a to si myslis, ze si sam v tom? Vies v kolkych veciach ja nemam jasno? Co mna vsetko bude teraz cakat? Na leto? Nastastie toto uz mame spravene, ale zase miliarda inych veci na mna caka :roll: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 29. Máj 2019 8:15:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Neviem, osobne netuším ako je to v takýchto prípadoch je to pre mňa nové, neviem o tom veľa preto sa pýtam aj ja. A premýšľam, že od čoho všetkého to proste môže závisieť. Tožvie no.
Najlepšie asi človek na to príde keď to má doma, že s tým už nejaký čas žije a využíva to.
Keď to je nejaký komplex podlahy, tak to asi by nebolo len tak, také easy :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 29. Máj 2019 10:55:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
tiez si myslim, ze nie, niektore materialy co viem tak tam je problem aj s opravou, neviem jak s vymenou ale napriklad niektore druhy materialu nie je jednoduche opravit :?

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 30. Máj 2019 20:08:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Rudkoko je to pravda, ze sa do showroomu oplati ist pozriet. Clovek taku realnejsiu predstavu potom ma a hlavne si to ptoom aj skor vies predstavit, ze akoby to vyzeralo u teba doma, keby si si to dal. Aspon mne to pomohlo. Ja som vam aj zabudol napisat, ze vlastne som sa s firmou dohodol, ze budeme mat dosky Timbermax, ze ideme do toho. Ked som to videl, tak som nemal nad cim vahat nejako :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 31. Máj 2019 4:54:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..si robil toto rozhodnutie sam, ci aj si to komunikoval so zenou?..ta tiez bola za?..aku farbu si vybral?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 03. Jún 2019 10:51:50 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Samrix taketo rozhodnutia asi je lepsie, ked sa robia akoby vo dvojici, predsa ked uz to maju byt spolocne investovane peniaze, tak by to bolo celkom na mieste, nemyslis?
Aj ked jasne, ze su veci do ktorych zena hovorit nebude, ze si povie, ze sa nerozumie a da od toho ruky prec, ale v takomto pripade myslim, ze aspon do farby kazda bude mat co povedat :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 03. Jún 2019 12:12:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
mna ste jak zotreli s tou zamkovou dlazbou, mate niekto s tym realnu skusenost? najma co sa tyka jej cistenia? napriklad wapkou? ze ci vsetko ide dobre a jak sa po tom v lete chodi??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 04. Jún 2019 13:21:03 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
To nechces, mam kamarata co daval vsade taku dlazbu a teraz to ide riesit, ze to da prec. Pomedzi to bordel sa dostane lahko, nedocistis to dobre a furt nejaka spina na tom ostane a potom sa to na nohy lepi. Za mna ta najhorsia volba. Ked sme sa rozpravali, tak uplne mi takuto moznost vyhovoril, ze v jeho pripade to boli uplne vyhodene peniaze ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 05. Jún 2019 8:58:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
ale nad tym treba premyslat uz na zaciatku.. zvazit si aj ten vzhlad.. aj udrzbu aj vsetko.. :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 06. Jún 2019 10:44:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Plexo podla mna to nechces do toho ist, nebude to vyzerat dobre, ked uz nieco riesim v tomto smere, tak myslim, ze vacsina chce aby to do priestoru zapadlo, aby to vyzeralo co najprirodnejsie, aby to nebolo jak past na oko, co si myslim, ze zamkova teda je :roll:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt