Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:33:02


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 7:52:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
ejula to som nevedel, ze cez hentake sklo je siluetu postavy vidiet. my mame mliecne a vobec nic nie je zvonku vidiet. sme to tiez skusali, ked nam prisli okna a uplne super. ale aby som nekecal o sebe a poradil ti, tak sa o to pokusim. mna napadli napriklad nejake rolety tam dat, hm? skus popozerat cez internet, mne sa zda, ze aj Isotra ponuka take priamo do kupelne, ktore su odolne voci vlhkosti.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Apr 2020 11:03:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
cauko metiro, mas pravdu, oni take nejake specialne do kupelne ponukaju :) :) :)
my tiez momentalne nad nimi uvazujeme, kedze tiez by som trochu chcela kupelku ozivit a zutulnit. uz dlho je bez zmeny a nieco by si to ziadalo. tak som tiez pozerala po nete a nasla som, ze tento vyrobca vyraba nejake take, ktore su odolne voci vlhkosti. aj vcelku dobre vyzeraju :) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 18. Apr 2020 6:56:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
to sme ani my nevedeli, keď sme vyberali...keby sme boli vedeli, tak niečo iné vyberieme...ale tak už netreba nad tým lamentovať, už je aj tak neskoro...áno?...tak to idem hneď pozrieť, aké ponúkajú...ďakujem ti za tip...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Apr 2020 9:56:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
ejula ved to, ze uz aj tak nerozbijete to sklo a nebudete kupovat nove. no spravne ste sa rozhodli a dobre vas napadlo tam dat nejake tienenie. kukni a ak budes mat nejake otazky, tak pis. som ti k dispozicii


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Apr 2020 9:34:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
to je jasné, že okno už nejdeme meniť!...pozerala som to a dobre to vyzerá...len ako postupovať, ak by sme to od nich chceli objednať?...oni predávajú aj priamo takto koncovému zákazníkovi?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Apr 2020 9:35:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
@EJULA - AK CHCETE PRODUKTY ZNACKY ISOTRA, TAK SI MUSIS PRIAMO NA ICH STRANKE POZRIET PREDAJCU, KTOREHO MAS NAJBLIZSIE A JEHO MUSIS OSLOVIT, NAKOLKO ONI SU LEN VYROBCOVIA A KONCOVYM ZAKAZNIKOM NEPREDAVAJU. MAJU ALE DOST VELA PREDAJCOV, TAKZE BY SI NEMALA MAT PROBLEM NAJST TOHO VHODNEHO.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 26. Apr 2020 8:57:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
aj som si myslela magic, že to nejako takto bude fungovať...ďakujem, že si mi to napísal...idem pozrieť, ktorého predajcu budeme mať najbližšie...vy máte tiež od nich tienenie?...keď vieš tieto informácie, hm?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Apr 2020 5:58:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
@EJULA - ZA MALICKO, AJ NABUDUCE RAD PORADIM. ANO, MAME OD TOHO VYROBCU TIENENIE, PRETO VIEM, AKO POSTUPOVAT. TIEZ KED SOM TO ZACAL RIESIT, TAK SOM NEVEDEL, MYSLEL SOM SI, ZE ONI SU VYROBCOVIA A ZAROVEN SA DA AJ OD NICH OBJEDNAT ALE RYCHLO SOM ZISTIL, ZE TO TAK NEPOJDE. NO HNED SOM SA OBRATIL NA PREDAJCU A S NIM SOM TO DOTIAHOL DO USPESNEHO KONCA A MAME PARADNE TIENENIA S KTORYM SME MAX. SPOKOJNI.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 29. Apr 2020 10:58:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
ejula pozeram, ze uz ti magic napisal, ako to u nich funguje, tak sa uz viac nebudem opakovat. dobre ti napisal, presne takto to u nich funguje.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Sep 2020 11:14:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
ahojte ;) :) dodatočne ideme riešiť na okná tienenie. fasádu na dome ešte nemáme, takže sa pohrávame aj s myšlienkou dať exteriérové. aké máte skúsenosti? sú lepšie ako interiérové? ak áno, tak v čom vidíte také najväčšie výhody?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt