Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 17:14:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 534 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 13. Dec 2019 15:10:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
no taku, ze ak budes chciet elektricke ovladanie, tak si tam nezabudni dotiahnut elektriku.
a ak budes chciet skryte zaluzie, tak tiez musis dat hrubsiu izolaciu, aby ti to tam vedeli schovat.
vsetky tieto veci ti povie aj predajca, len aby potom uz nebolo neskoro.
v tom pripade by si musel burat a to by ta isto nepotesilo.
takze asi tolko k tej predpriprave.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Dec 2019 11:00:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...marekdarek...pozri sa, je to tak, že rolety a aj vonkajšie žalúzie plnia rovnaký účel...sú však medzi nimi drobné rozdiely, ktoré môžu byť v niektorých uhloch pohľadu kritické...približne rovnakou mierou zabezpečujú tepelnú ochranu budovy, v zime šetria náklady na vykurovanie a v lete na klimatizáciu...spôsoby ovládania sú tiež veľmi podobné, či už mechanicky alebo s využitím diaľkového ovládania a aplikácií....rolety sú výrazne odolnejšie voči silnému vetru a tiež voči násilnému vniknutiu zlodejov....sú tiež lepšou protihlukovou bariérou...vonkajšími žalúziami, na rozdiel od roliet, môžete optimálne regulovať svetelné podmienky v miestnosti...žalúzie sú realizovateľné vo väčšine projektov...rolety majú svoje rozmerové obmedzenia pri veľkých alebo nepravidelne členitých presklených plochách...už by si tu mal mať všetko napísané, dúfam, že to bude stačiť...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 19. Dec 2019 12:18:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Branciko jaaaj, tak to je jasné, že takúto pred prípravu dám spraviť. Na to už myslím dosť dlho, že to musím potom majstrom eletrikárom povedať.

Gorhio vďaka, toto mi už pri rozhodovaní bude istotne stačiť. Ešte sa o tom pobavím s manželkou a potom vám napíšem, či sme sa pre rolety alebo žalúzie rozhodli. A ozik, značku akú odporúčate??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Jan 2020 13:20:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Necital som sice celu diskusiu, lebo to by bolo na dlho ale Marek osobne by som ti odporucil znacku Isotra - vyrabaju najkvalitnejsie tienenia na okna!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Jan 2020 11:53:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...marekdarek...tak to som rád, že ti moje informácie pomohli...čo sa týka tej značky, tak osobne by som ti poradil značku Isotra...neviem, či je nejaká aj lepšia, no s touto mám dobré skúsenosti a aj viacerých ľudí poznám, čo majú túto...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Jan 2020 9:36:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Chlapi, no som vcelku prekvapení, že dvaja ste napísali tú istú značku. To ich tienenie je také kvalitné a dobré? Dobre vedieť 8-) A cenovo je to tiež ok? Lebo nie, že ste mi poradili najdrahšiu firmu na slovensku :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Jan 2020 10:27:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Ano Marek, oni vyrabaju podla mna uplne najlepsie tienenia na okna! Je sice aj drahsie v porovnani s inymi firmami ale zase na druhej strane ti aj dlhsie od nich tienenie vydrzi. Oni si davaju fakt zalezat na tom, aby vyrabali len kvalitne zaluzie, rolety, plisse, atd., lebo chcu, aby ich zakaznici boli co najviac spokojni a zatial sa mi to aj dari!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 27. Jan 2020 9:15:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
tak v tom pripade to je fajn, lebo niekedy sa stane, ze ludia predtym na to takto nemyslia a uz ked sa idu montovat zaluzie, tak je neskoro!
pozeram, ze uz aj znacku ti tu chlapi poradila.
uz teda mas pozistovane vsetko, nie??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Feb 2020 12:43:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...marekdarek...čo myslíš, aké bude, keď ti ich viacerí odporúčajú?...jednoznačne dobré a kvalitné, nie?... :lol: :lol: :lol: cenovo tak ako napísal romčo...trochu drahšie ale za to kvalitnejšie a dlhšie ti vydržia...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Feb 2020 17:04:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Chlapi som rád, že ste sa takto zhodli na jednej značke. Už som ich trochu aj na nete pozeral a jedného ich predajcu som oslovil tak uvidíme, či to dotiahneme do úspešného konca. No pevne dúfam, že áno. Potom Vám samozrejme dám vedieť. Len to bude až neskôr, lebo viete ako, pokiaľ objednáme, oni vyrobia a namontujú, to potrvá. Ale veď ste si tým prešli, tak viete čo ma čaká.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 534 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt