Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 1:02:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 12. Feb 2020 13:45:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Okey Marek, tak nech vsetko dobre dopadne a potom sa ozvi. Zatial sa maj


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Feb 2020 9:07:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Ahojte, prosim viete mi poradit? Teplo v byte ma nuti uvazovat nad vonkajsimi zaluziami... problem je, ze bytovy dom je zatepleny.. resp. je to problem?.. je tam nejaka sanca, ze sa pri montazi porusi vonkajsia fasada domu?.. mate nejake skusenosti s konkretnou firmou a kolko to cca stoji?.. tiez by ma zaujimalo, ci to neubera na svetle v byte... prosim napiste mi vase skusenosti, z googlovania sa mi uz toci hlava :D :) ... dakujem


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 18. Feb 2020 10:36:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Kedze mate zateplene Susilla, tak nadokenne si uz nemozete dat, porusila by si tym fasadu a zateplenie. Mozes dat akurat iba predokenne a tym padom je jasna odpoved na poslednu otazku, ci ti to uberie na svetle. Ano, uberie! Lebo si zmensis presklenu plochu a zhora uberies cca 20 cm na kastlik. Dalsi problem moze nastat s ovladanim. Budete musiet dat elektricke ovladanie, lebo pri rucnom by ste museli prevrtat ram okna. A samozrejme, ze elektricke navysi cenu zaluzi. Takze asi takto k tvojim otazkam.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 27. Feb 2020 10:58:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Ufff, dakujem... aj som si myslela, ze to bude problem :/ ... 20cm je veru celkom aj dost a to ovladanie, to by som este nejako prekusla ale tych 20cm ma dost odradza... budem teda musiet popremyslat nad niecim inym...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 28. Feb 2020 10:17:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Ani sa ti necudujem. V byte su celkovo male okna a este ked ti z neho ma zobrat svetlost roleta, tak to nie je bohvie co. Ale pozri si ine tienenia ako napriklad plisse rolety, to tiez vyzera super a dobre to zatieni. Na stranke Isotra maju rozne inspiracie, oni inak aj vyrabaju tienenia, tak skus mrknut.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Mar 2020 15:41:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Ozývam sa Romco, aby si nepovedal, že som sa na teba vykašlal :lol: Tak už máme objednané a budeme čakať, kedy sa nám ozvú, že si pre to môžme prísť. Uvidíme ako to bude teraz, nakoľko je situácia aká je, ale tak pevne dúfam, že čím skôr sa to ukľudni a budeme znovu všetci fungovať ako doteraz!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 21. Mar 2020 12:03:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Super, idem pozriet ci mi tam nieco ine nepadne do oka ;) ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Mar 2020 9:22:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
ahojte ľudia...bývame v rodinnom dome a kúpeľňu máme tak blbo situovanú, že na okno potrebujeme dať nejaké tienenie...čo by ste odporučili do kúpeľne, kde je predsa len zvýšená vlhkosť?...za rady a tipy vopred ďakujem...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Mar 2020 13:48:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
ejula ale ved v kupelni mas bud mliecne sklo alebo nejaky iny typ, nie? aj napriek tomu ti vadi, ze ti tam svieti slnko? mate tam moc teplo alebo z akeho dovodu chces riesit tienenie? celkom som tomu nepochopil. tak mi to pls vysvetli a potom ti snad budem lepsie vediet poradit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Mar 2020 12:02:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
áno, to je jasné, že máme ale nie mliečne, ale my máme tú činčilu, také to vzorované...no aj napriek tomu siluetu zvonku vidieť a preto to chcem poriešiť aj niečim takýmto...teplo ani nie, ale chcem to riešiť kvôli tej situete, ktorú je zvonku vidieť...je to taký blbý pocit pre nás...dostatočne som ti to vysvetlila?...rozumieš?...a vieš nejaké vhodné tienenie poradiť?...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt