Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 22:55:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 543 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 17. Feb 2022 8:11:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
denislav diky :D hej hej je to taka premakanejsia uz, tak reku ked ju chcem mat fakt co najdlhsie tak sme si povedali, ze si kludne aj priplatime a budeme mat po starostiach :) a to tiez chcete mat L, alebo U ci to vam je jedno? no jasne, je to na tebe, kde sa vyberies pozriet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 18. Feb 2022 7:45:13 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
No ved ako jasne a predsa len kazdy mame iny vkus takze to je vlasne jedno :) Ale je to super takto pre inspiraciu. A to vasu sa treba nejako specialne starat? Ked je taka premakana? Vies co ako najprv som chcel klasicku v tvare L potom ze U, ked sme sa so zenou bavili, a teraz to bude skor asi o tom, aka sa nam zapaci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 8:40:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Lucko89 no ved to je dobre, ze ste vlastne hned vedeli aku chcete a to si myslim, ze sa potom aj lahsie vybera :) ale super ako suhlasim, ze clovek da mozno o nieco viac penazi ale fakt ma na dlho dlho po starostiach.
Denislav a uz ste aj boli pozerat v nejakych predajniach alebo na webe nejaku inspiraciu? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 7:19:25 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Matulinda55 ako priznam sa velmi zbezne sme pozerali, ale prisiel som na to, ze mi bude asi najlepsie si ist skutocne nejake aj vyskusat a ohmatat a tak, chapes. Lebo takto cez net nehovorim ze je to zle ale predsa len, je to take. A ked chcem aby bola ta sedacka aj pohodlna a kvalitna tak to nechcem podcenit :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 23. Feb 2022 7:57:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
denislav veď jasné, tiež som toho názoru, že lepšie je, si pri takomto type nábytku fakt vyskúšať aké nám to je pohodlné, prípadne aj ju vidieť skutočne že či by nám pasovala na dané miesto a podobne :) a teraz máte vlastne aký plán? kde sa tak chystáte pozerať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 24. Feb 2022 8:18:00 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Smyska75 vies co povedal som zene aj detom, ze teraz cez vikend by sme sa vybrali popozerat predajne aspon nech mame ako taky prehlad, co je v ponuke, pripadne aspon zistime, co by nas oslovilo. Sam som zvedavy, lebo ako jasne, clovek moze mat predstavu ale vies ako to byva, uvidis nieco ine co ta zaujme a je to :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 28. Feb 2022 7:54:25 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
denislav no co a ako vikend dopadlo? boli ste pozerat niekde v predajni, alebo ste to poriesili cez internet? lebo vies ako to byva, clovek ma nejaky plan, ktoreho sa chce drzat a zrazu skutek utek :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 01. Mar 2022 7:45:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Pripnem sa, lebo si chcem nechat poradit, co sa vyberu sedacky tyka, moja zena je taka, ze ci ma viac na vyber tym lepsie, lebo teda ma nad cim uvazovat a z coho vyberat, lenze mne to pride zbytocne. Co myslite? Skor by som chcel tak, ze najlepsie vybrat hned nejaku ktora bude vo vsetkych parametrov super :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 03. Mar 2022 9:23:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Strapino no úprimne si myslím, že čím viac je na výber, tým ťažie sa rozhoduje, lebo jednoducho začnete špekulovať čo je na ktorej dobré a alebo naopak. Takže keď už vybrať max z nejakých troch. A teda čo sa týka predstavy alebo nejakých požiadaviek a nárokov na novú sedačku, také niečo máte?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 04. Mar 2022 7:51:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Miloslavko hej ved jasne a ty mas nejaku novu sedacku? Reku ci by si mi vedel poradit, ked tak odkial vybrat alebo kde ist pozriet aspon takto na zaciatok. Pripadne by si mohol ked tak pridat aj nejaku fotku gauca.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 543 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt