Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 22:26:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 543 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 31. Jan 2022 7:45:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
denislav kazdy to vnima inak. niekto moze mat taku s netypickym dizajnom, tvarom, pripadne farbou. si zober keby kazda cast bola v inej farbe, to by bolo uz asi trochu blaznive nie? a ty zhanas nejaku alebo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 01. Feb 2022 7:43:48 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
No tak to potom ano, to mi vlastne ani nenapadla taka moznost, ze kazda cast by bola ina. Tak ale u mna je to zase take, ze skor klasika, nieco jednoduchsie ked uz. Aj sme sa so zenou bavili, ze by sme tu nasu vymenili, novu by sme si dali do obyvacky a staru deckam do izby, len teda neviem, kde zacat hladat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 7:30:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 71
Denislav a ty tiez zahnas novy gauc? To si mozeme aspon radit, ked tak. Bol si pozerat uz v nejakych predajniach alebo na nete? Co hovoris na aktualne ponuky?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 7:29:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Mar 2018 9:56:15
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
@denislav a aj mate teda predstavu, ze ako by mala vyzerat? vacsia, mensia? aka farba, pripadne material :) to sa najlepsie rozhoduje a vybera, ked si viete zodpovedat take tie zakladne otazky :)
@bremmo podla mna je z coho vyberat, je toho na trhu vela :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 8:13:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 71
Alienka a vy ste teda kde zhanali a kedy? :) Myslim ako davno to uz je. Lebo teraz aj co sme sa so zenou bavili, tak mam pocit ze niektore predajne ponukaju fakt sedacky na jedno kopyto. Keby boli aspon materialovo fajn, pohodlne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 8:07:57 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Bremmo hej hej, chceli by sme novy. Vies co ako neboli sme nejako extra behat a hladat, lebo si este s deckami uzivame posledny sneh pokial sa da. Ale rozmyslal som, ci by nebolo lepsie nejako na nete pozerat, co myslis?
Alienka no asi vacsia aby bola, a farba, to nam je asi jedno, pokial bude fajn, tak nemame nejake extra podmienky :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 7:12:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 18. Okt 2017 8:03:07
Príspevky: 23
Bremmo to je asi aj podľa toho, kde chodíš pozerať :) Prípadne na internete si neskúšal? Tam je toho od výmyslu sveta. My keď sme zháňali pre nás domov novú, tak mi svokra poradila top sedačky a veru sme si aj vybrali :) Parádny veľký gauč. A čo sa týka materiálu aj viete, že aký asi chcete?
Denislav už sa to pomaly topí všetko, i keď to počasie je nevyspytateľné, raz tak a raz tak :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 14. Feb 2022 11:14:46 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Majlana tak ale chapes, asi vsade je toho vela to ja netvrdim, ze nie. Len som chcel taky typ, kde sa fakt oplati ist pozriet a clovek by si vedel aj z coho vybrat. Aha, super, a oni maju prosim ta kde predajne? Su normalne otvoreni, ze sa da ist pozriet? A aky konkretne mate vy, ked si napisala ze velky gauc?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 8:13:00 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
denislav oni maju predajne v Prievidzi a v Bratislave. tak ale myslim, ze pokial chces fakt kvalitnu sedacku, tak by bolo ok si aj nejaku vyskusat, chapes sadnut na nu, aby si vedel aka je pohodlna, aky ma material a tak. my sme si tuto nasu od nich tiez vyskusali a poviem ti super :) majlana velke gauce, to je parada, ze? hlavne ked pride cela rodina a kazdy jeden si chce spravit pohodlie:D
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 7:54:31 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Lucko89 vau, teda poviem ti, ze vyzera paradne. Ak dobre vidim, ma aj drziaky na pohare, to bude zrejme aj polohovatelna co? My chceme skor klasicku, nic taketo technicke :D Ale tiez velku. A je jedno do ktorej z predajni by som sa vybral ci?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 543 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt