Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 11:42:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 10:51:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Dahel zažil som si to nedávno na chalupe, keď tak pršalo akurát sme išli na víkend k známym na chalupu a to sme museli kúriť v krbe aby proste bolo teplo a pritom september, že človeku to ani do hlavy nejde.
Ale potom sme došli na to, že okná už dobre netesnia, že prefukuje a to je vlastne aj vykurovanie vonkajška a pritom úplne zbytočne.
To sú peniaze len tak von oknom vyhadzované. Čiže to bol taký ďalší podnet pre mňa aby som tie okná vyberal s rozumom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 12:34:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
@marco321 dá sa čakať pri oknách aj na nejaký akoby výhodné ponuky, akcie alebo niečo také?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 12:56:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Romko myslim, ze to pri oknach budes cakat marne, to nie je nejaky vypredaj, nejaka letakova ponuka alebo nieco take, najma nie ked si davas robit okna na mieru, ze nemas nejake standardne rozmery. Takze to vobec sa na to nespoliehaj.
A je normalne, ze okna nie su najlacnejsia zalezitost najma ked sa robia takto ako som ti pisala. Viem o tom svoje a teda my nelutujeme ani cent co sme do okien dali, mame od slovenskeho vyrobcu, ktory sa tomu rozumie a to je podstatne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 25. Sep 2022 18:16:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 06. Feb 2018 8:06:33
Príspevky: 32
Kamca ako si dosla k tomu vyrobcovi? Lebo teda chceli by sme aj nejake nestandardne rozmery a neviem ci s tym nebude nejaky problem, ci nam to budu vediet vsetko urobit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 26. Sep 2022 12:16:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Aké rozmery by to mali byť keď píšeš, že by mali byť neštandardné. Tvar bude klasický, či aj ten bude niečím iný?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 11:50:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Rozmery môžu byť rôzne, ale teda štandardy sú väčšinou, veď také čo sa dávajú do bytov, tak to má štandardný rozmer a to je neviem či 80 na 140 alebo ako to by som ti klamal.
Ale do domu si môžeš dať veľkosť akú len chceš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 13:04:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Júl 2017 10:16:52
Príspevky: 33
Bydlisko: Trenčín
poviete mi prosim, ze v priemere ako dlho cca ste cakali na ponuky od firiem na okna? lebo do viacerych firiem som si uz poslal akoze podklady, ze co potrebujeme ake okna, kolko a vsetko a zatial ziadna sa mi neozvala a uz to sa mi akoze nepaci a to uz je to dva tyzdne :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 19:12:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Na ponuku by si nemal dlho čakať, to by si mal mať do pár dní, keď proste dodáš podklady o tom, že koľko okien, aké rozmery aj všetko...
Ale áno kamarát ten tiež mi spomínal, že má s niektorými firmami skúsenosť, že aj dva týždne trvalo kým vôbec mu niekto niečo poslal alebo sa ozval...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 7:13:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
dado to asi zalezi od firmy, ty mas aku skusenost? ake firmy co fajn co sa tyka hlinikovych okien? na koho je najlepsie sa obratit aby ozaj som dostal kvalitu, ktora proste vydrzi roky, pripadne ma aj prezije??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 13:27:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
tak kvalitne hlinikove okna by si mal mat fakt naveky. len teraz je fakt tak vela tych firiem, ktore sa tomu zacali venovat, ze je to miestami tazko hladat rozdiely, ktore pri vybere zavazia


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt