Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 1:39:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 12:40:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
to pochybujem, niektory sa tvaria, ze pracuju s neviem akymi tajnymi technologiami alebo co. zatazko je im odpovedat na maily a nie to este aby ta pustili do vyrobnej haly.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 26. Aug 2022 8:36:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
či by mi to vôbec bolo na niečo dobré, keby som sa aj išla pozrieť, ako sa tie okná vyrábajú, keď sa do toho nerozumiem :D ale každopádne chválim, že niečo takéto umožňujú zákazníkom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 30. Aug 2022 12:15:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Luis a to je k nicomu to s takymi by som sa ani nestretol, to pri mnohych firmach uz len podla toho ako s tebou komunikuju tak vidis, ze ci to stoji za to s nimi travit cas, stretnut sa alebo vobec nie.
Ja teda som na niektore veci posledne roky zostal dost haklivy, lebo nemam rad ked sa nieco napriklad zbytocne predlzuje a neviem preco, ze nemam informacie, lebo niektore firmy maju proste problem aj s tym aby zdvihli telefon a dali ti info.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 30. Aug 2022 13:51:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
filka tomu sa ani nejako rozumiet nemusis, to firma pokial sa rozumie do toho co robi, tak ti vedia vela veci vysvetlit tak aby si to pochopila aj ked si uplny laik v tomto smere ;)
aspon budes vidiet keby si isla do vyroby ten proces, co to vsetko zahrna ta vyroba :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 30. Aug 2022 14:39:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Mar 2018 11:50:48
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava
su tie velke HS portaly aj akoze bezpecne? myslim, ci sa neda nejako vlupat cez ne alebo tak, mate aj zvonku klucku ci ako sa to robi??
nemam celkom predstavu a pre mna je bezpecnost teda velmi zasadna vec :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 31. Aug 2022 9:19:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Áno sú bezpečné,,Vieš si ty nechať ten portál pootvorený tak,že vlastne sa ďalej nepohne,,Tiež vieš mať aj kľučku zvonku na zamykanie,,To sa všetko dá vyriešiť,tam sa nemáš prečo báť nejako o bezpečnosť,,Sú to kvalitné tieto portály,aj keď jasné,že veľa záleží od výrobcu,,Takže to kľudne do toho choď a mne sa osobne veľmi páči keď je ten portál niekde kde je aj pekný výhľad,že na záhradu,na hory alebo tak,to dá domu,miestnosti úplne nový rozmer a hlavne máš aj viacej svetla denného to musí podľa mňa oceniť každý,,


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 31. Aug 2022 10:27:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
ty mas skusenost s tou kluckou zvonku, ze na zamykanie, co si spominal? toto by ma celkom zaujimalo a chcel som vediet, ze vlastne ako je to s prechodom na terasu napriklad cez ten portal? ci je to bezbarierove riesenie??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 01. Sep 2022 6:55:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
myslis ci je portal vsadeny do podlahy? s tym uz tiez v tejto dobe nie je nejaky problem


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 9:34:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Viktor tak to by malo byt, aj ked videla som to uz aj tak aj onak, ono to asi zalezi od toho ako si to od komunikujes s firmou, ze teda co by si chcel a preco.
Vidis to mne nejako ani um na toto dako nezisiel. Pre mna priorita skor bola to aby sa dal urobit velky HS portal do obyvacky, len som mala obavu, ze nejako rozmerom je to obmedzene. My zeny sa na niektore veci uplne inak pozerame ako vy chlapi, niekedy mi je z toho az do usmevu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 11:43:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 27. Okt 2017 10:32:18
Príspevky: 25
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
viktor ja mam skusenost, aj ked mna si sa nepytal, my sme si to davali - pacilo sa nam toto riesenie a teda nelutujeme to, je to dobra vec :)

dobre je to aby si mal predstavu ako to vsetko funguje a vyzera aby si sa isiel pozriet osobne na tie okna, portaly aby si videl ako sa otvaraju, ake mozu byt velke aj vsetko, uplne inak sa potom na to budes pozerat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt