Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 13:02:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 12:47:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 70
Bejvak nemam to z vlastnej hlavy, to som v nejakom clanku cital o tom, tak ale popise sa kadeco, preto som sa na to pytal. Tiez neviem o tom, ze by niekto zo znamych, co stavali alebo aj stavaju z tohto pohladu vyberali okna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 13:09:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
drony lenže jak to vyzerá, keď sú tie plastové okná v nejakej inej farbe, že niečím potiahnuté? mne sa to vôbec nepáči na pohľad, je to také lacné na môj vkus alebo akoby som to povedal, proste nie je to niečo čo by som chcel dať na môj dom a myslím, že rovnaký názor v dnešnej dobe zdieľa veľa ľudí ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 14:42:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
renilo v prvom rade pri oknach je gro kvalita tam sa treba odrazit a ked je moznost sa ist pozriet do vyroby niekde, kde sa robia okna tak to nie je na skodu vyuzit, lebo vidis ako sa vyrabaju, ako vyzeraju aj vsetko 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 8:30:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Drony tá predstava žeby som si také okná dal dobrovoľne na dom, to sa mi nepáči...
Vyzerajú lacno, aj vlastne oproti iným variantom, materiálom sú a je to na nich vidieť...
Akože neviem pre mňa pri tomto je zásadné aj to aké sú, čo sa týka kvality, ako tesnia, tepelnoizolačné vlastnosti, ale teda aj vzhľad, lebo máme nejakú tú predstavu ako by sme chceli aby som vyzeral a nechcem aby celkový dojem z neho kazili na pohľad lacné okná...
Preto sme si povedali, že ideme do kvality...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 11:07:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Mar 2017 8:32:39
Príspevky: 39
Dado podľa toho, čo si písal, čo som tvoje komenty čítal, tak ste si ich dávali vyrábať na mieru hej? Prosím ťa ako dlho sa tak na dodanie okien dnes čaká?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 13:00:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
To mi príde trochu divné, že by sa okná kupovali len tak a nedávali sa robiť rovno na mieru, nie náhodou?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 24. Aug 2022 13:15:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Driver akoze moc sa do niektorych veci nerozumiem, ale viem, ze znama, co kupovala plastove okna na byt, tak to mala dodane do tyzdna alebo tak lebo mali na sklade, to asi sa da aj tak, ze ked su nejake standardne rozmery, tak to maju a da sa to len tak kupit.
Samozrejme, ze pri domoch to bude o inom, to na to prichadzam, ze to budeme aj my proste dlhsie cakat, ale s tym treba ratat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 8:00:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Driver je rozdiel v byte a v dome. My sme si na dom samozrejme, že dávali robiť na mieru, aj sme sa priamo boli pozrieť vo výrobe, kde nám ich budú vyrábať aj všetko. Chceli sme rôzne atypy, čiže tam nebola iná cesta len proste na mieru, to nejaké štandardy sme neriešili, sme sa riadili tým, čo bude v dome nám vyhovovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 10:29:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Jún 2017 11:28:10
Príspevky: 40
Bydlisko: Nitra
..lampas ako si sa do vyroby dostal?..to ti dovolili, ty si sa pytal alebo ako mam tomu rozumiet?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 11:13:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Jozki niektore firmy to tak maju, ze mozes sa ist pozriet...
U Drevara je to tak, ze ta tam vezmu, ukazu ti, vysvetlia ako co funguje, kde sa co robi a mas moznost vidiet uz aj hotove okna, aj v procese vyroby, takze budes mat uplne iny pohlad na tie okna, ze vlastne jak sa robia, mne sa takato moznost velmi pacila...
Lebo to rozsiri obzory...
Len ci je moznost u vsetkych vyrobcov takato to ti garantovat neviem..

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt