Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 15:11:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 27. Júl 2022 11:04:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Plastové okná ako tu už viackrát zaznelo majú skôr miesto pri bytoch a rekonštrukciách, ale napríklad osobne som sa už stretol aj s tým, že aj do starších domov ľudia začali skôr ísť do hliníkových..
Mňa pri plastových cena oslovila, to bol dôvod prečo som si aj tie dával naceniť keď sme stavali dom, proste bolo to príjemné tá výsledná cena, ale potom som sa s viacerými známymi bavil a pýtal som sa aké má kto skúsenosti najmä teda po čase a tak a došiel som k tomu, že síce by som ušetril, ale by som si po pár rokoch asi najskôr hlavu búchal..
Takže máme hliníkové a to je pecka..
Moderný, nadčasový dizajn a super kvalitka.. 8-) A hlavne mali sme rôzne atypické požiadavky a s tým nebol absolútne problém..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 27. Júl 2022 12:50:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Atypicke poziadavky akoze co sa tyka rozmerov okien napriklad? To s tym nie je problem? Nie su na to nejake tie standardy alebo take nieco??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 27. Júl 2022 16:10:16 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
Tak ono je to tak, ze po tych hlinikovyych je momentalne dopyt vyssi, kedze sa pri nich by som povedal vychytali tie najvacsie chyby plastovych okien a d veri. No mna tiez zaujima, co si tym atypom vlastne myslel


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 29. Júl 2022 9:54:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
my sme tiez mali atypicke rozmery okien, najma teda ked sme chceli aj fixne okna - ale dobre je ked okna riesis priamo od vyrobcu, tak potom nemas problem ani s takymito vecami, ze vlastne pridu to zamerat a urobia to tak aby to dobre bolo 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 31. Júl 2022 14:07:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
a to bez problemov? ako to prebiehalo? najskor prisli si zamerat okna komplet aby vam vedeli podla toho proste urobit ponuku?
alebo presne zameranie sa robi az potom ked sa s firmou dohodnes??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Ned 31. Júl 2022 14:50:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Kamca prečo by s tým mal byť problém??...Veď keď sa firma venuje výrobe okien ako Drevar, od ktorých máme my, tak proste nemajú s tým problém...Vyrobia ti okná také ako potrebuješ, veď od toho je výrobca...Štandardy sú pri bytovkách, pri plastových oknách keď si ich objednávaš nejaké tie štandardné rozmery, ale ty si na dom môžeš dať čo uznáš za vhodné...
Julico býva to tak, že ponuku cenovú ti urobia na základe toho, čo im donesieš dokumenty stavby...Na základe pôdorysu, rozmerov a tak, potom na presné zameranie chodia až keď teda sa dohodneš, že do toho ideš...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 15:02:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 76
Bydlisko: Šamorín
Flipio chcem sa opytat, oni robia okrem okien robia aj dvere? A to su drevene alebo ake?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 13:45:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
To su drevene okna, alebo ake? Podla nazvu to tak znie, len mi pridu drevene okna dost neprakticke v dnesnej dobe, ked su aj ine a hlavne lepsie moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 04. Aug 2022 13:10:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
ten drevohlinik je kvalitovo rovnako ako celohlinikove okno?...nemas s tym skusenosti zeby si mi vedel povedat?...nemoze byt nejaky rozdiel v tesnosti alebo niecom takomto??...ci je to ozaj len o vizualnej stranke?....a hlavne teda otazne je, ci sa netreba o to drevo potom aj dako starat...
lampas aj tebe dakujem za komentar co si mi napisal...ponuka cenova ktoru si dostal bola aj realna?...akoze nemenila sa ta cena nejako?...kamoska mi teraz pred par dnami akurat pisala, ze ich z firiem plasia, co si zistovala, ze na vsetko sa dlho caka a ze materialu je malo a neviem co...to akoze mozem cakat, ze bude aj problem s dodacimi lehotami na okna?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 08. Aug 2022 20:14:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
V tom drevohlinikovom je akoze normalne aj drevo? To je podla mna potom lepsie zvolit to celohlinikove nie? Aspon ja to tam mam nejak zapamatane, ze hlinik je fajn material, co sa tyka aj odolnosti aj zivotnosti.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt