Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 14:15:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 13:27:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Co ine by si tam chcela?...
Jasne, ze to je drevo, to nie je napodobenina, to zvnutra normalne je kvalitne drevo...
Ktore posobi same o sebe dost utulne, ze zjemni priestor v ktorom sa nachadza a tiez je to prakticke...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 7:58:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Flipio dakujem za koment. Nemam s tym skusenost, preto som sa pytala. Toto co si mi pisal tu firmu, to je teda priamo vyrobca??
Som myslela, ze to je nejaky dodavatel a tak ako byva mnoho firiem. Cize pri nich neni problem ani s takymi tymi velkymi oknami hej?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 11:36:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Kamca pokiaľ viem, dnes je už aj výrobcov viacero, len treba pozerať aj na to ako dlho sa tomu firma venuje, aká je kvalita ich práce a tak. Viem, že niekde sa dá priamo aj do výroby ísť pozrieť.
Len či to umožňuje každá firma, to netuším. Ešte si sa pýtala na veľké okná, akože myslíš tie posúvne portály a takéto???


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 13:25:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 9:23:24
Príspevky: 57
to ta len tak zoberu pozriet sa do vyroby? to sa mi nezda, ze by firmy robili len tak taketo exkurzie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 10:21:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Praga nie kazdy to robi to je fakt, ale my, co sme davali od DREVAR-a okna, tak oni maju takuto moznost. Aby vlastne si si zlepsil predstavu o tych oknach, aby si videl aj ako sa vyrabaju. Mne osobne to pri rozhodovani velmi pomohlo. Je to uplne nieco ine, ked to vidis nazivo ako sa vyrabaju, kde, proste ma to nieco do seba. A dobre je to, ze ako vyrobca ti vedia urobit akekolvek chces, ze aj rozne atypy. Co teda my sme ich mali hned niekolko :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 12:00:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
senor hej? nevedel som, ze to je tak urobene aby sa to dalo otvorit, aby sa to neposkodil som, nemam s takym skusenosti, preto som reku radsej sa vas popytam, ked ste tu niektori co uz mate take portaly a viete co a ako s tym.
ono to je asi aj vacsia vaha, tak to by mohol byt manualne aj problem pre niektorych ludi, no to budem musiet si pozistovat, ze ako co by bolo najlepsie. a nedaju sa nejako tie dvere aj zvonka otvorit? vies, ze ci nevykradne niekto tak dom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 15:40:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
Danihel ved neviem no, len sa pytam, ze ci to tam aj realne je. Alebo sa volaju drevohlinikove preto, ze tak na pohlad vyzeraju. To by bola tiez moznost. Prakticke v akom ohlade?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 13:59:52 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Dával som si robiť viacero cenových ponúk na plastové okná. Ceny sú akože fajn, len horšie je to s dodacou dobou. To ma priviedlo k tomu, že som začal uvažovať aj nad inými možnosťami ako len čisto plastové okná. Máte niekto skúsenosť s hliníkovými alebo drevoplastovými oknami, alebo dokonca s nejakými inými?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 12:32:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Ano take. Chcela by som nieco take z obyvacko kuchyne na terasu, aby sme to mohli mat v lete normalne dokoran otvorene a tak, to ma zaujima. Len tozvie ako to tam je s velkostou, ze ake moze byt velke to okno. Pisal si nieco o tom, ze pozriet do vyroby, myslis, ze to ma akoze nejaky zmysel? To akoze mozem normalne ist do haly kde to robia???


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 12:15:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
sony to som počul, že čakacie doby sú teraz dlhé...
ale myslím, že v tomto čo sa rozhoduješ je zásadný rozdiel, plastové okná sú lacnejšie, ale by som povedal, že menej kvalitné ako hliníkové...
čo sa týka drevoplastu, tak to neviem či sa také robia, ale pre mňa proste plast je celé zle...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt