Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 22. Okt 2021 17:26:20

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 153 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 7:37:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

tak malina to veru nie je, my sme pomáhali segre so švagrom, keď robili strechu a teda mali sme čo robiť. keď som ju len podávala, mi ruky skoro odpadli, ale výsledok stojí za to :) oni si dávali krytinu od Tondachu a som rada, lebo vyzerá veľmi pekne a zrejme aj preto, že sme im pomáhali my :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 7:20:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Smyska75 a podla coho si oni vybrali prave tuto krytinu? Lebo my sme kupili pozemok a chceme na nom postavit chatu, trosku na oddych, relax a tak :) A tak ma zaujima, ze aky material by bol najlepsi, kedze aj tie poveternostne podmienky su tam narocnejsie ako niekde v meste :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 21. Okt 2021 12:26:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

tak oni si toho na začiatku zisťovali viac, že čo by sa oplatilo, aká krytina. napríklad plech by sa im nehodil, vieš takže tam to bolo potom viac menej jasné že pôjdu do škridle :) no tak to budete mať super, taká chata nie je na zahodenie v každom ročnom období. a to bude postavená teda niekde v horách? :)

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 153 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia