Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:39:14


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 18. Jan 2022 8:44:36 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
supjakrado vies co neviem, ako na co porovnavat ceny, skor by som pri vybere stresnej krytiny riesil kvalitu, farebnu stalost pripadne aku to ma narocnost na udrzbu. no a potom nejako aj tu komunikaciu s firmou, lebo aj to zohrava velku ulohu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 20. Jan 2022 10:04:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
nie no ved zatial to len tak okrajovo riesim, lebo co sa tyka stavby tak sa nejako nenahlime, takze to ide tak postupne a len si dopredu zistujem informacie. a okrem teda strechy mam najprv dopredu riesit izolaciu a taketo to doplnkove prislusenstvo ci ako?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2022 9:57:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Pezinok
@habik no podla mna by si to mal riesit ked uz nie dopredu tak sucasne, co sa tyka vyberu skridle, a presne tych doplnkov ake si vymenoval. lebo teda samotna zivotnost zavisi aj od spravneho odvetrania. to si nechaj ked tak poradit, ze ake vrstvy ma obsahovat stresny plast na sikmej strechce, ak teda taku budes mat a podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 27. Jan 2022 8:21:04 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Tak nemyslim, ze je to zase take jednoduche, predsa len ide o vyber alebo teda rozhodnutie, ktory budes mat na dome snad aj dozivotne, takze nieco na tom bude. Osobne som tiez za palenu skridlu a co sa tyka farebneho prevedenia, alebo typu to uz je asi jedno, ale teda aj pri nasom vybere to bolo tak, ze som si zistoval aj od kamaratov, ktori mali rozne stresne krytiny a podla toho som sa aj ja vedel rozhodnut, co mi bude najlepsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 31. Jan 2022 7:55:51 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
no presne, a co som aj teraz zachytil, ludia ktori riesia stavbu a presnejsie strechu tak rozoberaju ako odvetrat, ako zatesnit, aby neprefukovalo. to tiez zavazi, lebo pokial by to nebolo kvalitne spravene, tak sa to postupom casu niekde ukaze.
habik a ked vam to neponahla ale asi mate nejaky predbezny termin, kedy to sa to bude riesit ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 8:11:43 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Lucko89 tak ale to sa vies uz potom aj s firmou dohodnut, ked mas vybratu konkretnu stresnu krytinu. Nepovedia ti, ze ries si to sam, pokial by si nevedel. A zase pokiaľ ideš stavať, strechu už zrejme treba mať vybratú aj kvôli architektovi a projektantovi a podobne, aby vedeli čo a ako brať do úvahy, to tiež nie je len tak, že za pochodu sa strecha vyberá.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 14. Feb 2022 12:51:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Pripnem sa sem, keďže aj mňa toto čaká. Položiť si otázku akú strechu. Čo mi bolo povedané, že to treba riešiť hneď v rámci projektu domu aby sa vedelo. Viete mi poradiť, že čo zvážiť pri výbere, na čo pozerať, na čo si dávať pozor, čo sa také oplatí?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 24. Feb 2022 9:44:50 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
denislav hej ved jasne, ono cely ten proces je aj o komunikacii s firmou.
jozefo ano ano, v ramci projektu je dolezite aby vsetky zucastnene strany vedeli, o aku strechu pojde. a ides stavat aky dom? nieco poschodove so sikmou strechou alebo skor bungalov s viac rovnou? co sa tyka krytiny, vies predbezne aku by si dal, aku mas predstavu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 04. Mar 2022 8:02:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Jozefo áno to je pravda, že by bolo dobre mať všetko naprojektované ako neviem potom ako to funguje, keby si strechu nemal poriešenú. No ale najlepšie je si vybrať akú strešnú krytinu chceš a podľa toho kontaktovať danú firmu nech ti to nacenia. To máš aspoň nejaký prehľad?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 15. Mar 2022 12:51:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Lucko89 vieš čo predbežne by to mal byť bungalov, a čo sa týka strechy to riešime podľa toho či zrovnáme svah a bude rovný alebo budeme mať aj schody zo svahy a tým pádom tomu prispôsobíme aj strechu.
Strapino a teraz by mi vedeli už všetky firmy spraviť nejaké to nacenenie predbežné?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt